Розумне місто — це освічені громадяни, які легко й вправно користуються технологіями. Аби навчити киян, як впроваджувати smart-рішення для покращення життя у місті, ми запустили освітню платформу Kyiv Smart City School.

Головна мета Kyiv Smart City School комплексно доповнювати навчальну програму актуальними знаннями в галузі інновацій та технологій.

У фокусі — курси з урбаністичних та IT-дисциплін, а також фінансова грамотність. Ми організовуємо виїзні сесії та активно співпрацюємо з академічною спільнотою, а ще — навчаємо дітей основ кодування та робототехніки. Освітні програми поєднують змістовну теоретичну базу, приклади успішного поширення інновацій та міжнародний досвід експертів. Змінюючи формати подачі інформації та усуваючи проблеми шкільного навчального курсу, ми формуємо нові підходи та практики. У межах освітньої програми уже відбулося понад 50 лекцій в креативному просторі Kyiv Smart City Hub.

За 2018–2019 роки ми плануємо залучити до наших освітніх програм понад 10 000 учнів разом з батьками. У такий спосіб ми хочемо вплинути на виховання нового покоління, яке житиме у розумному місті та розвиватиме його.