Kyiv Smart City School

Максимальний ефект із мінімальними витратами часу, необхідна теоретична база та практичні випадки, унікальний досвід місцевих і міжнародних експертів, індивідуальні програми.

Інноваційні рішення щодня кидають виклик традиційній шкільній програмі. Саме тому ми постійно покращуємо освітні проекти для школярів і робимо IT-освіту доступною для кожного вже сьогодні. 15 грудня 2018 міська ініціатива Kyiv Smart City офіційно оголосила про відкриття освітніх філій Kyiv Smart City School на базі 10 комунальних шкіл у різних районах столиці. Для реалізації проекту були залучені найактивніші керівники навчальних закладів та вчителі інформатики, які прагнуть зробити українську освіту інноваційною. Між ГО “Kyiv Smart City Hub” і директорами столичних шкіл відбулося урочисте підписання меморандумів про співпрацю, а кожна школа отримала статус партнера у популяризації доступної ІТ-освіти для дітей. На шкільних факультативах учні вивчатимуть Scratch — мову програмування, що була розроблена в Массачусетському технологічному інституті для навчання основам кодування.

Кожен з нас — творча особистість. Однак часто наші задуми так і залишаються на етапі нереалізованих мрій. Аби допомогти киянам розкрити власний потенціал та продемонструвати, як завдяки smart-рішенням вони можуть змінювати столицю вже сьогодні, команда ініціативи Kyiv Smart City запустила власну освітню платформу. Головна мета Kyiv Smart City School — об’єднувати діяльних людей будь-якого віку, надавати їм актуальні знання у сфері інновацій та технологій, допомагати у втіленні урбаністичних проектів. Ми консолідуємо агентів змін та надаємо їм максимум можливостей для реалізації власних творчих амбіцій. Спільно ми працюємо над тим, щоб ініціювати процеси розвитку у Києві та виховувати нове покоління smart-киян.

Ми проводимо навчальні зустрічі у креативному просторі Kyiv Smart City Hub, організовуємо виїзні сесії та активно співпрацюємо з академічною спільнотою, а ще — навчаємо дітей основ кодування та робототехніки. Завдяки проектам школи учні дізнаються про світові тренди у розбудові розумних міст, отримують практичні інструменти для втілення змін, знайомляться з новітніми українськими проектами та розробками, покликаними робити життя максимально комфортним, безпечним та екологічним. У фокусі — курси з урбаністичних та IT-дисциплін, набуття soft skills, а також фінансова грамотність. Усі освітні програми поєднують змістовну теоретичну базу, реальні кейси успішного використання інновацій у державному секторі, кар’єрі та бізнесі, а також міжнародний досвід експертів.