Контактний центр міста Києва

Розповідайте про проблеми міста та допомагайте зробити столицю кращою за допомогою контактного центру міста Києва 1551.gov.ua.  Додайте проблему, позначте на карті, прикріпіть фото. Інше зробить відповідальна влада.

Звернутися до центру можна як по телефону, так і онлайн.

 

Інструкція для користувачів сайту 1551.gov.ua

 1. Для того, щоб отримати доступ до розширених можливостей сайту, а саме: звернутися із заявою, скаргою чи пропозицією до органу виконавчої влади або переглянути хід розгляду звернення, зареєструйтеся.
 2. Якщо ви новий користувач сайту, заповніть реєстраційну картку, вказавши e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання тощо. Ця інформація необхідна для захисту вашого облікового запису та забезпечення найкращих умов роботи. Якщо ви зареєстрований користувач — авторизуйтеся, зазначивши e-mail та пароль.
 3. Чітко сформулюйте проблему та надайте максимум наявної інформації. Обсяг звернення не може перевищувати 2 500 знаків. Це дозволить оперативно та ефективно опрацювати ваше звернення.
 4. Вкажіть місцезнаходження проблеми на карті. Також можете додати фото, яку слугуватиме підтвердженням проблеми. До одного звернення можна прикріпити до 5 файлів одразу. Фотографія не є обов’язковим атрибутом звернення, однак її наявність дозволить максимально оперативно відреагувати на ваше звернення.
 5. Після надсилання звернення потрапляє на перевірку модератору сайту. Якщо звернення було заповнено коректно, модератор відправить його на розгляд до органу виконавчої влади. В іншому разі на ваш e-mail надійде лист з роз’ясненням причини відмови у розгляді.
 6. Актуальний статус хід розгляду вашого звернення можна відстежувати в особистому кабінеті. Також на ваш e-mail будуть надіслані повідомлення про зміну статусу вашого звернення. Крім того, в особистому кабінеті ви отримаєте інформацію про виконавця за вашим зверненням, у який орган виконавчої влади звернення було спрямоване або перенаправлене, у які терміни очікувати відповіді та, власне, саму відповідь.
 7. Після отримання відповіді від виконавця стосовно розгляду вашого звернення, протягом десяти днів ви можете підтвердити його виконання або ж спростувати шляхом зворотного зв’язку. Для цього на ваш e-mail буде направлено лист з посиланням, за допомогою якого ви зможете присвоїти зверненню статус “виконано” чи “не виконано”. 

Реєстрація звернення за телефоном “гарячої лінії” 1551

 1. Телефонуйте за номером 1551 (зі стаціонарного), або (044) 205 73 37 (з мобільного), дочекайтеся з’єднання з оператором Контактного центру міста Києва.
 2. Чітко сформулюйте проблему та надайте максимум наявної інформації. Надайте необхідні дані для реєстрації, а саме e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання та ін.
 3. Запам’ятайте номер звернення (реєстраційної картки), який вам буде присвоєно, аби надалі дізнаватися про хід виконання свого звернення.
 4. Після отримання від виконавця відповіді щодо розгляду вашого звернення з вами може зв’язатися фахівець відділу зворотного зв’язку.
 5. Повідомте, чи було ваше звернення фактично вирішеним.
Category
Цифрові сервіси