Контактний центр міста Києва

Повідомляйте про проблеми міста та допомагайте зробити столицю кращою за допомогою контактного центру міста Києва 1551.gov.ua.  Додайте проблему, позначте на карті, прикріпіть фото. Інше зробить відповідальна влада.

Звернутися до центру можна як телефоном, так і онлайн.

 

Інструкція для користувачів сайту 1551.gov.ua

 1. Щоб отримати доступ до розширених можливостей сайту, а саме: звернутися із заявою, скаргою чи пропозицією до органу виконавчої влади або переглянути хід розгляду звернення, – зареєструйтеся.
 2. Якщо ви новий користувач сайту, заповніть реєстраційну картку, вказавши e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання тощо. Ця інформація необхідна для захисту вашого облікового запису та забезпечення найкращих умов роботи. Якщо ви зареєстрований користувач, авторизуйтеся, вказавши e-mail та пароль.
 3. Чітко сформулюйте проблему та надайте максимум наявної інформації. Обсяг звернення не повинен перевищувати 2 500 знаків. Це дозволить оперативно та ефективно опрацювати ваше звернення.
 4. Вкажіть місцеперебування проблеми на карті. Також можете додати фото, яке слугуватиме підтвердженням проблеми. До одного звернення можна прикріпити до п’яти файлів. Фотографія не є обов’язковим атрибутом звернення, однак її наявність дозволить максимально оперативно відреагувати на ваше звернення.
 5. Після оформлення звернення потрапляє на перевірку до модератора сайту. Якщо форма була заповнена коректно, модератор відправить звернення на розгляд до органу виконавчої влади. У разі відмови у розгляді на ваш e-mail надійде лист з роз’ясненням причини.
 6. Актуальний статус розгляду вашого звернення можна відстежувати в особистому кабінеті. Також повідомлення про зміну статусу буде надіслано на ваш e-mail. Крім того, в особистому кабінеті ви отримаєте інформацію про виконавця за вашим зверненням, у який орган виконавчої влади звернення було спрямоване або перенаправлене, коли можна очікувати на відповідь та, власне, саму відповідь.
 7. Після отримання відповіді від виконавця стосовно розгляду вашого звернення протягом десяти днів ви можете підтвердити його виконання або ж спростувати шляхом зворотного зв’язку. Для цього на ваш e-mail буде надіслано лист з посиланням, за яким ви зможете присвоїти зверненню статус “виконано” чи “не виконано”.

Реєстрація звернення за телефоном гарячої лінії 1551

 1. Телефонуйте за номером 1551 (зі стаціонарного) або (044) 205 73 37 (з мобільного), дочекайтеся з’єднання з оператором Контактного центру міста Києва.
 2. Чітко сформулюйте проблему та надайте максимум наявної інформації. Повідомте необхідні дані для реєстрації: e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та ін.
 3. Запам’ятайте номер звернення (реєстраційної картки), який йому буде присвоєно, аби надалі дізнаватися про хід виконання свого звернення.
 4. Після отримання від виконавця відповіді щодо розгляду вашого звернення з вами може зв’язатися фахівець відділу зворотного зв’язку.
 5. Повідомте, чи було ваше звернення фактично вирішено.
Category
Цифрові сервіси