Бюджет участі

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста/ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті/ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету. Платформа «Громадський проект» дозволить брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку online і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

 

Бюджет участі передбачає участь жителів міста в розподілі коштів міського бюджету. Проект спрямований на залучення містян до процесу прийняття рішень щодо розвитку міста. Він сприяє діалогу між місцевою владою та громадськістю шляхом співпраці у плануванні та імплементації бюджетів учасників.

 

Ви зможете подати власний проект, пов’язаний із покращенням життя у місті та розраховувати на те, що він може бути впровадженим у столиці завдяки Бюджету участі.

Category
Цифрові сервіси