Бюджет участі

Бюджет участі — це демократичний процес, який дає можливість кожному жителю міста брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста/ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті/ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні та спостерігати за тим, як його проект реалізують у рамках бюджету. Платформа “Громадський проект” дозволить брати участь у конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку онлайн і відстежувати долю свого проекту на сайті.

 

Бюджет участі передбачає залучення жителів міста до розподілу коштів міського бюджету. Проект спрямований на приєднання містян до процесу прийняття рішень щодо розвитку міста. Він сприяє діалогу між місцевою владою та громадськістю шляхом співпраці в плануванні та імплементації бюджетів учасників.

 

Ви зможете подати власний проект, пов’язаний з покращенням життя в місті та розраховувати на те, що він буде впроваджений у столиці завдяки Бюджету участі.

Category
Цифрові сервіси