OpenWorld

Це соціальний проект, який допомагає незрячим людям і людям з проблемами зору шляхом оптимізації і поліпшення міста в якому вони живуть. Головною частиною системи є спеціальні Bluetooth-Low-Energy маячки, які будуть встановлені на міському транспорті, світлофорах і інших важливих місцях. Кожен зможе встановити такий маячок на дверях власного будинку, кафе і будь-якому місці, де він може стати корисним. Людина, з проблемами зору, може отримати перелік маячків, що знаходяться навколо, за допомогою спеціального мобільного додатку, прослухати додаткову інформацію, прокласти маршрут і дізнатися точне положення об’єкта в просторі (звукове повідомлення від маячка).

Результат: На даний момент команда завершила розробку промислової версії маячка і збирає гроші на краудфандінг на платформі Bigggidea на обладнання перших 3 вулиць України.

Вартість: Вартість маячка становить $70 та включає встановлення, налаштування і підтримку Інвестори можуть використовувати маячки не тільки для основного призначення, а й для Bluetooth- маркетингу.

Команда: Іван Селезньов, Андрій Коноваленко, Леся Кондратюк

Сайт: http://open-world.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/OpenWorldProject/

Промо-відео:

Демонстрація:

Старт: Допомагає незрячим людям і людям з проблемами зору.

Статус: Збирає гроші на краудфандінг.

Сайт