Поліклініки без черг

Система управління пацієнтопотоком для поліклінік, яка надає пацієнтам змогу призначити прийом до лікаря з врахуванням графіку його роботи як через мережу Інтернет на веб-сайті, так і за допомогою терміналу у медичному закладі чи звернувшись до реєстратора, який також користується системою «Поліклініка без черг». В подальшому система відслідковує активності пацієнта, надсилає нагадування та повідомлення за допомогою смс, IVR та інтегрованих мобільних додатків. Лікарі, в свою чергу, мають змогу направляти своїх пацієнтів на процедури, до інших лікарів або до себе на повторний прийом через систему. Для керівників медичних закладів – це незамінний інструмент для управління кадровим ресурсом установи та його навантаженням.

Команда: Артур Верба, Андрій Заяць, Микола Мойсеєнко, Павло Каралупов, Ярослав Добросинець, Андрій Бондар, Катерина Невелева.

Сайт: newmedicine.com.ua
https://www.facebook.com/newmedicineua/

 

Цільова аудиторія та для чого поліклінікам та лікарням потрібен цей продукт:

Пацієнти отримують зручний засіб для призначення прийому у лікарів державних поліклінік у зручний час.

 

Для лікарень це:

– суттєве розвантаження реєсратури

– підвищення лояльності пацієнтів

– інструмент для моніторингу та керування внутрішніми процесами щодо пацієнтопотоку та

– завантаженності лікарів

 

Як це відбувається:

Головний принцип системи – повне врахування усіх пацієнтів в усіх точках контакту з медичною установою.

Саме тому система, враховуючи графік роботи лікарів, надає пацієнтам змогу призначити прийом до лікаря як через мережу Інтернет на веб-сайті, так і за допомогою терміналу у медичному закладі або, звернувшись до реєстратора, який також користується системою «Поліклініка без черг». В подальшому система відслідковує активності пацієнта, надсилає нагадування та повідомлення за допомогою смс, IVR та інтегрованих мобільних додатків.

Лікарі, в свою чергу, мають змогу направляти своїх пацієнтів на процедури, до інших лікарів або до себе на повторний прийом через систему.

Тільки за рахунок повного врахування пацієнтопотоку стає можливим його оптимізація та управління ним з боку адміністрації поліклініки.

 

Стан проекту сьогодні:

На базі Київського дитячого діагностичного центру запущено пілотне впровадження системи та створено робочу версію програми. Суттєво покращено умови прийомного процесу та знято навантаження на реєстратуру медичного закладу.

В кінці жовтня 2016 року київський міський голова В.В. Кличко завітав з виїзною нарадою до діагностичного центру, де ознайомився з проектом «Поліклініка без черг».

У результаті мер затвердив розпорядження, яким, зокрема, визнав позитивний ефект від впровадження пілотного проекту «Поліклініка без черг» та доручив запровадити проект «Поліклініка без черг» у всіх комунальних медичних закладах міста Києва до 29 грудня 2017 року.

На черзі до впровадження поліклініки Солом’янського, Подільського, Оболонського та інших районів міста

 

Старт: Відвідайте лікаря в призначений час. Без черг.

Статус: В реалізації

Веб-сайт