Інкубатор Kyiv Smart City

На базі Kyiv Smart City  Hub запущено унікальний інкубатор міських проектів, що базуються на відкритих даних.

Наша мета – зробити так, щоб кожен стартап, тематика якого стосується розвитку міста, зміг отримати підтримку і можливості для подальшого розвитку своєї ідеї або ж проекту. І створювати таким чином соціальний капітал, що працюватиме над докорінними змінами як інфраструктури, так і свідомості киян.

Інкубатор надає робочу базу, технологічні рішення та можливість тестування і запуску проекту при підтримці Київської міської державної адміністрації.

Команди

Команди є переможцями хакатону міських проектів на базі відкритих даних, організованого Kyiv Smart City і 1991 Open Data Incubator 9-10 липня в Києві.

Поліклініки без черг

Система управління пацієнтопотоком для поліклінік, яка надає пацієнтам змогу призначити прийом до лікаря з врахуванням графіку його роботи як через мережу Інтернет на веб-сайті, так і за допомогою терміналу у медичному закладі чи звернувшись до реєстратора, який також користується системою «Поліклініка без черг». В подальшому система відслідковує активності пацієнта, надсилає нагадування та повідомлення за допомогою смс, IVR та інтегрованих мобільних додатків. Лікарі, в свою чергу, мають змогу направляти своїх пацієнтів на процедури, до інших лікарів або до себе на повторний прийом через систему. Для керівників медичних закладів – це незамінний інструмент для управління кадровим ресурсом установи та його навантаженням.

Команда: Артур Верба, Андрій Заяць, Микола Мойсеєнко, Павло Каралупов, Ярослав Добросинець, Андрій Бондар, Катерина Невелева.

Сайт: newmedicine.com.ua https://www.facebook.com/newmedicineua/

Animal-id.info

Міжнародна онлайн платформа для ідентифікації тварин, яка об’єднує дані про тварин та їх власників та надає можливість працювати з цими даними. На основі платформи розробляються та впроваджуються міські бази даних тварин. На сьогодні більше 50% українських організацій, які займаються реєстрацією тварин використовують платформу. Київська міська адміністрація вже займається підготовкою до впровадження персонального міського реєстру на платформі animal-id.info.

Вже розроблені:

1. Міські реєстри тварин в багатьох містах України, серед яких Львів, Луцьк, Чернівці, Мукачево та інші.

2. Мобільні додатки для проведення підрахунку безпритульних тварин в містах відповідно до  міжнародних стандартів. Отримані таким чином дані містять важливі для аналізу характеристики та GPS координати місцезнаходження тварин. Всі інформація зберігається на animal-id.info та дає можливість визначити обсяги безпритульних тварин в місті;

3. Зручний онлайн сервіс адопції для збільшення числа прилаштованих тварин з притулків. Кожен притулок дуже просто може вбудувати цей сервіс до свого сайту, або зареєструватись та користуватись ним за наступним посиланням –  https://animal- id.info/ua/adoption/index;

4. Онлайн кабінет для власника тварини, онлайн сервіс для пошуку загублених тварин та інші сервіси доступні за посиланням https://animal-id.info/ ;

Команда: Команда: Віктор Копач, Василь Дуб, Вадим Мельник, Марта Копач, Дмитро Мельник, Віталій Андрущишин, Віталій Ковальчук, Ася Працюкова

Сайт: http://animal-id.info/ https://www.facebook.com/animal.id.info/

Розумні дороги

Веб-сервіс на базі аналітичної програми, завдяки якій можна відслідковувати місця, де постійно трапляються аварії та інші проблемні ділянки. Локальний для Києва буде розміщений на базі сайту Kyiv Smart City, На сайті будь-хто зможе додати місця, які на його чи її думку потрібно модернізувати в першу чергу та проголосувати за них, наприклад це можуть бути велосипедисти, люди з інвалідністю або молоді батьки з колясками, пішоходи та автомобілісти. Місцева влада матиме можливість проводити ремонтні роботи та модернізації інфраструктури відповідно до запитів та потреб населення. Проект допоможе звернути увагу на проблеми, пов’язані з пересуванням по місту. Проект “Розумні дороги” був запущений в м. Маріуполь. http://www.rozumnemisto.org/mariupol/smartroads/

Команда: Сергій Єфімов, Євген Поремчук, Євгенія Поремчук, Влад Зайцев, Олег Моргунов.

Сайт: скоро запуститься на базі сайту Kyiv Smart City. https://www.facebook.com/rozumnidorogu/

JamSpot

Перша аудіосистема публічного користування, розроблена спеціально для спортивних майданчиків. Вона дозволяє програвати сумісні плейлісти користувачів. Можна прийти на майданчик з Jamspot, зробити один клік у додатку та займатися спортом під спільний музичний супровід.

Команда: Стас Ракша, Олексій Вікалюк, Анастасія Темпінська

OpenWorld

Це соціальний проект, який допомагає незрячим людям і людям з проблемами зору шляхом оптимізації і поліпшення міста в якому вони живуть Головною частиною системи є спеціальні Bluetooth-Low-Energy маячки, які будуть встановлені на міському транспорті, світлофорах і інших важливих місцях. Кожен зможе встановити такий маячок на дверях власного будинку, кафе і будь-якому місці, де він може стати корисним. Людина, з проблемами зору, може отримати перелік маячків, що знаходяться навколо, за допомогою спеціального мобільного додатку, прослухати додаткову інформацію, прокласти маршрут і дізнатися точне положення об’єкта в просторі (звукове повідомлення від маячка).

Результат: На даний момент команда завершила розробку промислової версії маячка і збирає гроші на краудфандінг на платформі Bigggidea на обладнання перших 3 вулиць України.

Вартість: Вартість маячка становить $70 та включає встановлення, налаштування і підтримку Інвестори можуть використовувати маячки не тільки для основного призначення, а й для Bluetooth- маркетингу.

Команда: Іван Селезньов, Андрій Коноваленко, Леся Кондратюк

Сайт: http://open-world.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/OpenWorldProject/

Промо-відео: https://youtu.be/A35IPlFBk38

Демонстрація: https://youtu.be/j5M6_iQRPJc

Старт: Інкубатор

Статус: Проект в реалізації