Електронні закупівлі

ProZorro  унікальне об'єднання бізнесу, влади та громадянського суспільства задля просування змін, що дозволяє підтримувати високий рівень довіри між основними стейкхолдерами. Долучайся до процесу змін, монітор електронні державні закупівлі на ProZorro.

“Всі бачать все” — офіційне гасло сервісу.

Інструкція для користувачів:

  • На сайті prozorro.gov.ua не існує функції реєстрації, проте тут можна знайти та переглянути дані про всі публічні закупівлі.
  • Вся інформація про закупівлі знаходиться у вільному доступі на офіційному веб-порталі, де можна завантажити відповідне оголошення та проаналізувати тендерну документацію.
  • Участь в торгах у системі можлива лише для користувачів, зареєстрованих на майданчиках-партнерах ProZorro, кожен з яких пропонує однакові умови участі у публічних закупівлях.

2

Мільярди гривень бюджетних коштів було зекономлено за час використання системи в столиці. Тільки за 2017 рік – 1.33 мільярда.

Бюджетні кошти повинні витрачатися прозоро та максимально ефективно, і саме завдяки впровадженню системи державних електронних закупівель ProZorro це стало можливим.

Київ – перше місто в Україні, яке запровадило систему електронних державних закупівель. За час використання системи загальна сума економії бюджетних коштів у столиці сягнула 2 мільярдів гривень.

Запобігання корупції, електронне документування, чесна конкуренція, розширення кола постачальників, зниження трудовитрат – електронні закупівлі мають безліч переваг, які сприятимуть позитивним змінам. І головне, забезпечать економію коштів міського бюджету.