Онлайн-петиції

Підписуйте онлайн-петиції та створюйте власні на порталі Київської міської державної адміністрації через Е-петиції.

Інструкція для користувачів:

  • Авторизуйтеся або створіть свій Єдиний обліковий запис киянина.
  • Після того, як ви побачите на екрані повідомлення про те, що ваш обліковий запис активовано, ви можете увійти на сторінку Е-петицій, щоб створювати або підтримувати петиції.
  • Для того, щоб підтримати вже створену електронну петицію, переходьте на сторінку цієї петиції, ознайомлюйтеся з її текстом і натискайте кнопку “Підписатися”.
  • Для того, щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути на кнопку “Подати петицію”. Після цього вам буде доступна спеціальна форма створення нової електронної петиції.

Кияни та друзі cтолиці мають право брати участь у розвитку міста та безпосередньо впливати на владу, будувати публічний діалог та співпрацювати задля покращення життя у місті.

Динаміка та тематика петицій до Київради формує “народний порядок денний”, дає “соціальний ліфт” авторам та ідеям успішних петицій, пріоритезує для влади порушені громадянами питання. Реалізований сервіс дає можливість кожному киянину та прихильнику Києва у простий, безпаперовий спосіб донести до всієї громади та влади свої ідеї щодо вирішення проблем, допомагає оперативно сформувати спільноту прихильників, регулярно інформує користувачів про новини міста.

У разі збору під петицією 10 000 підписів впродовж 90 днів, Київрада в особі міського голови в 10-ти денний термін оприлюднює офіційну позицію щодо підтримки чи непідтримки петиції. У разі підтримки – запускається процес публічного діалогу, до спільної роботи над вирішенням проблеми залучають відповідні комісії Київради та підрозділи КМДА.

Більше детально з регламентом роботи можна ознайомитися у “Положенні про порядок подання та розгляду електронних петицій”.

Зараз сервіс петицій – один із найпопулярніших електронних сервісів міста. Якщо у вас є пропозиції щодо вдосконалення сервісу та розвитку е-демократії у столиці, пишіть на petition@kmr.gov.ua.

Дякуємо експертам Центру Розвитку Інновацій НаУКМА за волонтерський внесок у розвиток цього проекту та інших інструментів Е-Демократії.