Онлайн-петиції

 

Покращуйте місто, підписуйте онлайн-петиції та створюйте власні завдяки сервісу електронних петицій.

 

Інструкція для користувачів:

  1. Створіть свій Єдиний обліковий запис киянина або авторизуйтеся. 
  2. Після активації вашого облікового запису ви можете увійти на сторінку Е-петицій, щоб створювати свої або підтримувати наявні петиції.
  3. Щоб підтримати вже створену електронну петицію, перейдіть на сторінку цієї петиції, ознайомтеся з її текстом, натисніть кнопку “Підписати”.
  4. Щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути кнопку “Подати петицію”. Після цього вам буде доступна спеціальна форма створення нової електронної петиції.
  5. Кияни та друзі столиці мають право брати участь у розвитку міста і безпосередньо впливати на владу, вести публічний діалог та співпрацювати задля покращення життя в місті.

 

Динаміка і тематика петицій до Київради формує “народний порядок денний”, дає “соціальний ліфт” авторам та ідеям успішних петицій, показує владі пріоритетні завдання. Реалізований сервіс дає можливість кожному киянину і прихильнику Києва у простий, безпаперовий спосіб донести до всієї громади та влади свої ідеї щодо розв’язання проблем, а також допомагає оперативно формувати спільноту однодумців.


У разі збору петицією 10 000 підписів упродовж 90 днів Київрада в особі міського голови протягом десяти днів оприлюднює офіційну позицію щодо підтримки чи відхилення петиції. У разі підтримки запускається процес публічного діалогу, до спільної роботи над розв’язанням проблеми залучаються відповідні комісії Київради та підрозділи КМДА.

Category
Цифрові сервіси