Онлайн-петиції

 

Покращуйте місто, підписуйте онлайн-петиції та створюйте власні завдяки сервісу електронних петицій.

 

Інструкція для користувачів:

  1. Створіть свій Єдиний обліковий запис киянина або авторизуйтеся. 
  2. Після активації вашого облікового запису ви можете увійти на сторінку Е-петицій, щоб створювати свої або підтримувати наявні петиції.
  3. Для того, щоб підтримати вже створену електронну петицію, переходьте на сторінку цієї петиції, ознайомтеся з її текстом, натискайте кнопку “Підписати”.
  4. Для того, щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути на кнопку “Подати петицію”. Після цього вам буде доступна спеціальна форма створення нової електронної петиції.
  5. Кияни та друзі столиці мають право брати участь у розвитку міста та безпосередньо впливати на владу, вести публічний діалог та співпрацювати задля покращення життя у місті.

 

Динаміка та тематика петицій до Київради формує “народний порядок денний”, дає “соціальний ліфт” авторам та ідеям успішних петицій, показує владі пріоритетні завдання. Реалізований сервіс дає можливість кожному киянину та прихильнику Києва у простий, безпаперовий спосіб донести до всієї громади та влади свої ідеї щодо вирішення проблем, а також допомагає оперативно формувати спільноту прихильників.


У разі збору під петицією 10 000 підписів впродовж 90 днів, Київрада в особі міського голови в 10-ти денний термін оприлюднює офіційну позицію щодо підтримки чи відхилення петиції. У разі підтримки – запускається процес публічного діалогу, до спільної роботи над вирішенням проблеми залучають відповідні комісії Київради та підрозділи КМДА.

Category
Цифрові сервіси