Не купуй – забери з притулку

Соціальний проект “Не купуй — забери з притулку”

 

Ініціатива також займає активну соціальну позицію та допомагає безпритульним тваринам знайти сім’ю. Цього року була запущена соціальна кампанія “Не купуй — забери з притулку”. Понад 2 мільйони людей щодня могли бачити плакати у метро та по місту. Як результат — кияни прихистили майже 500 бездомних собак та котів.

 

Соціальна кампанія була запущена, аби популяризувати серед громадськості тему адопції та допомогти котикам і песикам у пошуку люблячих сімей. Проект створено завдяки співпраці міської ініціативи Kyiv Smart City та київської міської клініки ветеринарної медицини. У 2018 році завдяки проекту вдалося віддати в сім’ї 196 собак і 264 котики.

 

Вуличні тварини є частиною екосистеми міста. Із метою обліку домашніх та безпритульних тварин Києва було створено електронний інформаційно-аналітичний “Реєстр домашніх тварин”. Він дає можливість збирати, зберігати та візуалізувати дані щодо домашнього улюбленця в єдиній базі.

 

До соціального проекту вже приєдналися відомі українські селебріті. Fashion-фотограф Соня Плакидюк, модель і співачка Дар’я Астаф’єва, художник-шоумен Річард Горн, співачка Вікторія з групи НеАнгели, а також телеведуча каналу ICTV Анна Афендікова та співачка INGRET знялися в соціальній рекламі для різдвяних і новорічних постерів.

Category
Проекти