Не купуй – забери з притулку

Соціальний проект «Не купуй — забери з притулку»

 

Ініціатива займає активну соціальну позицію та допомагає безпритульним тваринам знайти сім’ю. Цього року була запущена соціальна кампанія «Не купуй — забери з притулку». Понад 2 мільйони людей щодня могли бачити плакати в метро та по місту. У результаті кияни прихистили майже 500 бездомних собак та котів.

 

Соціальна кампанія була запущена, аби популяризувати серед громадян тему адопції та допомогти котам і собакам знайти люблячих господарів. Проект створено завдяки співпраці міської ініціативи Kyiv Smart City та київської міської клініки ветеринарної медицини. У 2018 році завдяки проекту вдалося віддати в сім’ї 196 собак і 264 кота.

 

Вуличні тварини є частиною екосистеми міста. Із метою обліку домашніх та безпритульних тварин Києва було створено електронний інформаційно-аналітичний «Реєстр домашніх тварин». Він дає можливість збирати, зберігати та візуалізувати дані щодо домашнього улюбленця в єдиній базі.

 

До соціального проекту вже приєдналися відомі українські селебріті, зокрема fashion-фотограф Соня Плакидюк, модель і співачка Дар’я Астаф’єва, художник-шоумен Річард Горн, співачка Вікторія з гурту «НеАнгели». Крім того, телеведуча каналу ICTV Анна Афендікова та співачка INGRET знялися в соціальній рекламі для різдвяних і новорічних постерів кампанії.

Category
Проекти