Академія Кодування

Технології щодня кидають виклик традиційній шкільній програмі. Тому одним із пріоритетів ініціативи Kyiv Smart City є якісна IT-освіта для дітей. У рамках Kyiv Smart City School ми залучаємо учнів молодшої та середньої школи до уроків з основ кодування, а також розповідаємо про новітні технологічні платформи.

 

Аби допомогти українським школярам розкрити власний потенціал в ІТ-сфері та продемонструвати безмежні можливості smart-технологій, команда ініціативи Kyiv Smart City запустила курси з основ кодування з використанням візуальної мови Scratch. Scratch — один з найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню, який розробили в Массачусетському технологічному інституті. Це унікальне середовище для вивчення основ кодування, яке перетворюється на захопливе заняття.

 

За підтримки КМДА та спільно з Академією кодування і BrainBasket Foundation ми організували безкоштовні щотижневі заняття для дітей віком від 7 до 12 років на базі Kyiv Smart City Hub. У такий спосіб ми готуємо ґрунт для майбутнього розвитку IT-фахівців у країні, створення стартапів та високотехнологічних компаній. Заняття проходять з викладачами-менторами, які мають багаторічний практичний досвід роботи в провідних IT-компаніях України. Вони допомагають дітям створювати власні анімовані та інтерактивні історії, запускати в повітря дрони та власноруч програмувати роботів. Предмет викладається “з нуля”. Від учнів не вимагають попереднього знання структурного програмування чи основ алгоритмізації. Написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, уяву та креативність. Навички програмування дозволяють дітям мислити швидко та чітко: вони розуміють, як влаштований світ навколо, встановлюють логічний ланцюжок подій і можуть передбачити, що буде далі.

 

Понад 300 дітей вже отримали сертифікати про успішне завершення навчального курсу. І це лише початок! Наша освітня стратегія — надавати всім дітям актуальні знання у сфері інновацій і технологій та допомагати їм у втіленні власних ідей. Ми постійно вдосконалюємо навчальну програму для школярів, оновлюємо інформацію та проводимо заняття на додаткових локаціях. У рамках побудови глобальної освітньої платформи ми намагаємося залучити всі сегменти дітей шкільного віку, тому запускаємо безкоштовні курси на базі партнерських організацій та в рамках факультативів у столичних школах.

 

подати заявку