Акселератор міських проектів

Завдання акселератору міських проектів Kyiv Smart City – допомагати рішенням та продуктам, які хочуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста.

Акселератор надає обраним проектам ресурси, які мають пришвидшити процес фіналізації продукту та виведення його на ринок або ж на етап створення пілотного проекту з містом.

Пріоритети акселератору – smart city технології та рішення, IoT – Інтернет речей, Machine Learning та Big Data (розвиток штучного інтелекту в рамках міста), екології та енергоефективність, технології для індустрій креативної економіки, фінансового сектору, медицини.

Завдяки акселератору відібрані проекти отримають знання фандрейзингу та розуміння того, де можна шукати гроші на проект та як вірно подавати свої рішення потенційним інвесторам. Навчаться коректно заповнювати тендерну документацію. Отримають можливість використовувати технічні можливості та дані міста. В цілому, покращать всі аспекти власного продукту.

Старт прийому проектів – жовтень 2017. Презентація 23 проектів, відібраних до участі в акселераторі – січень 2018. Акселераційна програма – лютий-березень 2018. Публічний пітчинг акселератора міських проектів – 1 лютого 2018 року.