Акселератор міських проектів

У 2018 році ми запустили Акселератор міських проектів. Завдання акселератора Kyiv Smart City — допомагати рішенням та продуктам, які хочуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста. Глобальна мета — знайти та підтримати інноваційні рішення та продукти, які прагнуть зробити життя Києва максимально комфортним, безпечним та технологічно розвиненим. Акселератор надає обраним проектам усі необхідні ресурси, покликані пришвидшити процес фіналізації продукту та виведення його на ринок або ж на етап створення пілотного проекту.


1 лютого відбувся пітчинг Акселератора міських проектів Kyiv Smart City. Експерти обрали оригінальні smart-рішення, які вдосконалюють міську інфраструктуру, ЖКГ, транспорт, освіту, галузь cleantech.

Інноваційні ідеї переможців:

1. Evolution — розробники створили MLMS (Motivational Learning Management System). Це особистісно орієнтований профіль, що візуалізує індивідуальність дитини та допомагає вчителю розкрити потенціал кожного учня. Цей віртуальний помічник «спілкується» з учнем, нагадує про підготовку до контрольних робіт та мотивує до навчання. Кожен бачить графіки своєї успішності з різних предметів. В ігровій формі аналізує, чи сподобався йому урок.
2. OnCharge — хмарний сервіс з управління зарядними станціями для електротранспорту, який вже працює в Києві. OnCharge — перші в Україні зарядні станції, які підтримують OCPP 1.5 та 1.6. Протягом 2018 року пропонується встановити близько 100 зарядних станцій на стінах будівель, комунальних паркувальних майданчиках міста, стовпах для освітлення вулиць. Водій зможе під’єднатися та провести оплату через спеціальний мобільний додаток.
3. FishPay — перша фінансова соціальна мережа, яка пропонує прозорий та структурований підхід до спільних витрат. Основа системи — об’єднання номера телефона та банківської карти.

Якщо ти маєш smart-ідеї, як покращити життя в нашій столиці, долучайся до Акселератора міських проектів

Якщо ти маєш smart-ідеї, як покращити життя в нашій столиці — долучайся до

Category
Проекти