Від розмов до дій: засідання робочої IT-групи Громадського бюджету

Від розмов до дій: засідання робочої IT-групи Громадського бюджету

Міська ініціатива Kyiv Smart City запрошує вас взяти участь у засіданні робочої IT-групи Громадського бюджету, що відбудеться 4 липня в Kyiv Smart City Hub.

Дата: 4 липня 2019
Час: 17:00; початок реєстрації о 16:30
Локація: Kyiv Smart City Hub (ВДНГ, просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон 5)
Реєстрація за посиланням

Громадський бюджет — це не тільки інструмент прямої демократії та участі соціально відповідальної громадськості в процесі розподілу міського бюджету, а й один з механізмів покращення життя в місті. Протягом чотирьох років кількість киян, що беруть участь у голосуванні або подають власні проекти, зростає. Якщо в 2016-му на розгляд було подано 467 проектів, то цього року — 2119, тобто в 4,5 рази більше. Це рекордна кількість проектів, з яких переможцями стали 554 на суму 160 млн гривень.

Голосування за проекти Громадського бюджету має бути максимально доступним і комфортним для всіх, саме тому ми постійно працюємо над удосконаленням платформи. Засідання, організоване ініціативою Kyiv Smart City, покликане виявити всі проблеми у сфері IT, з якими ми зіткнулися під час Громадського бюджету 2020, з метою їх подальшого усунення. В експертному обговоренні візьмуть участь Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, Ярослава Бойко, координатор ініціативи Kyiv Smart City, Сергій Лобойко, радник першого заступника голови Київської міської державної адміністрації, голова «Центру розвитку інновацій» і групи е-демократії «Реанімаційного пакету реформ», координатор від громадськості Громадського бюджету Києва, Олександр Дудченко, заступник директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ-рішень КП «ГІОЦ»,  члени Міської робочої групи з питань громадського бюджету (МРГ), члени Громадської бюджетної комісії (ГБК), незалежні експерти відповідного напрямку та представники громадськості.

Під час зустрічі ми розберемо перелік проблем у системі голосування, розглянемо шляхи покращення електронного голосування та розробимо план IT-розвитку Громадського бюджету.

Участь у засіданні можлива за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від організаторів.