Запрошуємо на Kyiv Smart City Hub Birthday Party!

12 травня суспільному простору Kyiv Smart City Hub виповнилося 2 роки. Запрошуємо вас відсвяткувати цю подію разом з нами! Ми презентуватимемо результати роботи міської ініціативи Kyiv Smart City, розповімо більше про актуальні проекти та обов’язково поділимося планами на майбутнє.

Локація: Kyiv Smart City Hub (просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5).

Дата: 23 травня (середа).

Час: 17:00.

Реєстрація за посиланням.

­Міська ініціатива Kyiv Smart City вже понад три роки допомагає Києву ставати “розумним” — ми об’єднуємо владу, бізнес та громадськість задля впровадження міських інновацій та технологій.

Однак без активної участі містян цей процес був би неможливий. Саме тому два роки тому ми відкрили Kyiv Smart City Hub — суспільний центр, який дає можливість киянам дізнаватися більше про те, у який спосіб розбудовується smart city. А ще — допомагає розвивати міські проекти, надихає лідерів та агентів змін.

Хаб — справді унікальне місце, адже його створено спільнотою для спільноти. Всі витрати на його будівництво (майже 1 мільйон гривень) були зібрані за допомогою краудфандингу, а сам Хаб побудовано всього за 3 місяці. До вашої уваги список тих, хто долучився до створення локації.

12 травня 2016-го Хаб розпочав роботу. З того часу ми провели більше 100 відкритих подій міської тематики, прочитали більше 50 лекцій в рамках Kyiv Smart City School. Більше 200 дітей навчилися програмувати завдяки Академії Кодування. А в цифровій інфраструктурі міста вже працюють стартапи, які пройшли наші акселераційні програми.

І це тільки початок. Адже Хаб й далі гуртує навколо ідей smart city всіх, хто хоче змінити Київ на краще. Зробити життя в ньому осмисленим, комфортним та безпечним. Ми завжди раді всім, кому не байдуже рідне місто. Адже саме спільними зусиллями ми сприяємо позитивним змінам міського простору.

Кількість місць обмежена, тому Kyiv Smart City залишає за собою право у відмовленні акредитації.

Реєструйтеся на захід та долучайтеся до святкування двох років Kyiv Smart City Hub!

Інші записи

Презентуємо результати роботи Kyiv Smart City Hub за 2 роки

12 травня суспільному простору Kyiv Smart City Hub виповнилося 2 роки. За цей час ми провели більше 100 відкритих подій міської тематики. Прочитали більше 50 лекцій в рамках Kyiv Smart City School. Ініціювали дослідження, підтримували міські стартапи і запустили безліч проектів для розвитку розумного міста. Святкування дня народження разом із громадою відбулося 23 травня. Нагадаємо, […]

Детальніше

23 травня суспільний простір Kyiv Smart City Hub відсвяткував 2 роки

У середу, 23 травня суспільний центр Kyiv Smart City Hub відсвяткував 2 роки. На заході презентували плани щодо розвитку цифрової інфраструктури міста, деталізували етапи впровадження єдиного електронного квитка та розказали яка кількість наземного міського транспорту вже має безкоштовний столичний Wi-Fi. Співкоординатори показали результати роботи міської ініціативи Kyiv Smart City, актуальні проекти та плани на майбутнє. […]

Детальніше

Сьогодні відбулася презентація проекту “Будівництво “Центру захисту тварин”

16 травня відбулася презентація проекту “Будівництво “Центру захисту тварин”, за підтримки Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Kyiv Smart City Головна ідея заходу — об’єднати активістів, ветеринарів та благодійні фонди щоб обговорити тему безпритульних тварин. Нова команда Київської міської лікарні ветеринарної медицини представила власну візію та плани на майбутнє. Міська лікарня […]

Детальніше