Запрошуємо на Kyiv Smart City Hub Birthday Party!

12 травня суспільному простору Kyiv Smart City Hub виповнилося 2 роки. Запрошуємо вас відсвяткувати цю подію разом з нами! Ми презентуватимемо результати роботи міської ініціативи Kyiv Smart City, розповімо більше про актуальні проекти та обов’язково поділимося планами на майбутнє.

Локація: Kyiv Smart City Hub (просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5).

Дата: 23 травня (середа).

Час: 17:00.

Реєстрація за посиланням.

­Міська ініціатива Kyiv Smart City вже понад три роки допомагає Києву ставати “розумним” — ми об’єднуємо владу, бізнес та громадськість задля впровадження міських інновацій та технологій.

Однак без активної участі містян цей процес був би неможливий. Саме тому два роки тому ми відкрили Kyiv Smart City Hub — суспільний центр, який дає можливість киянам дізнаватися більше про те, у який спосіб розбудовується smart city. А ще — допомагає розвивати міські проекти, надихає лідерів та агентів змін.

Хаб — справді унікальне місце, адже його створено спільнотою для спільноти. Всі витрати на його будівництво (майже 1 мільйон гривень) були зібрані за допомогою краудфандингу, а сам Хаб побудовано всього за 3 місяці. До вашої уваги список тих, хто долучився до створення локації.

12 травня 2016-го Хаб розпочав роботу. З того часу ми провели більше 100 відкритих подій міської тематики, прочитали більше 50 лекцій в рамках Kyiv Smart City School. Більше 200 дітей навчилися програмувати завдяки Академії Кодування. А в цифровій інфраструктурі міста вже працюють стартапи, які пройшли наші акселераційні програми.

І це тільки початок. Адже Хаб й далі гуртує навколо ідей smart city всіх, хто хоче змінити Київ на краще. Зробити життя в ньому осмисленим, комфортним та безпечним. Ми завжди раді всім, кому не байдуже рідне місто. Адже саме спільними зусиллями ми сприяємо позитивним змінам міського простору.

Кількість місць обмежена, тому Kyiv Smart City залишає за собою право у відмовленні акредитації.

Реєструйтеся на захід та долучайтеся до святкування двох років Kyiv Smart City Hub!

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас! KYIV SMART CITY FORUM 2018 […]

Детальніше