Запрошуємо на Kyiv Smart City Hub Birthday Party!

12 травня суспільному простору Kyiv Smart City Hub виповнилося 2 роки. Запрошуємо вас відсвяткувати цю подію разом з нами! Ми презентуватимемо результати роботи міської ініціативи Kyiv Smart City, розповімо більше про актуальні проекти та обов’язково поділимося планами на майбутнє.

Локація: Kyiv Smart City Hub (просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5).

Дата: 23 травня (середа).

Час: 17:00.

Реєстрація за посиланням.

­Міська ініціатива Kyiv Smart City вже понад три роки допомагає Києву ставати “розумним” — ми об’єднуємо владу, бізнес та громадськість задля впровадження міських інновацій та технологій.

Однак без активної участі містян цей процес був би неможливий. Саме тому два роки тому ми відкрили Kyiv Smart City Hub — суспільний центр, який дає можливість киянам дізнаватися більше про те, у який спосіб розбудовується smart city. А ще — допомагає розвивати міські проекти, надихає лідерів та агентів змін.

Хаб — справді унікальне місце, адже його створено спільнотою для спільноти. Всі витрати на його будівництво (майже 1 мільйон гривень) були зібрані за допомогою краудфандингу, а сам Хаб побудовано всього за 3 місяці. До вашої уваги список тих, хто долучився до створення локації.

12 травня 2016-го Хаб розпочав роботу. З того часу ми провели більше 100 відкритих подій міської тематики, прочитали більше 50 лекцій в рамках Kyiv Smart City School. Більше 200 дітей навчилися програмувати завдяки Академії Кодування. А в цифровій інфраструктурі міста вже працюють стартапи, які пройшли наші акселераційні програми.

І це тільки початок. Адже Хаб й далі гуртує навколо ідей smart city всіх, хто хоче змінити Київ на краще. Зробити життя в ньому осмисленим, комфортним та безпечним. Ми завжди раді всім, кому не байдуже рідне місто. Адже саме спільними зусиллями ми сприяємо позитивним змінам міського простору.

Кількість місць обмежена, тому Kyiv Smart City залишає за собою право у відмовленні акредитації.

Реєструйтеся на захід та долучайтеся до святкування двох років Kyiv Smart City Hub!

Інші записи

У Києві відкрили єдиний диспетчерський центр моніторингу роботи транспорту

Сьогодні почав працювати ситуаційний центр у Київавтодорі завдяки спільній роботі Kyiv Smart City, заступника голови Київської міської державної адміністрації Дмитра Давтяна та КП «Інформатика». Головна мета центру — оптимізація роботи комунальної та пасажирської техніки у будь-яку погоду. Це єдина платформа, що об`єднує комунальний та пасажирський траспорт Київавтодору. Великою перевагою платформи стала можливість працювати у погані погодні […]

Детальніше

Нова екологічна культура: Kyiv Smart City проведе екомоніторинг у столичних школах

У рамках напряму Smart Environment команда ініціативи Kyiv Smart City запускає новий масштабний проект — екомоніторинг у столичних школах. Ми комплексно досліджуватимемо умови перебування учнів та вчителів у столичних закладах освіти, а також  проведемо для школярів серію освітньо-навчальних лекцій та практичних занять з екології. Запрошені спікери презентують інструменти залучення кожного жителя міста для впливу на […]

Детальніше

Сучасні діти: секрети виховання у рамках курсу Soft Skills

У школі наші діти вивчають історію, хімію та математику. Однак, більшість з них не звикли отримувати знання про себе: як розвивати особисті навички, як тренувати свій емоційний інтелект, досягати поставлених цілей у подальшій кар’єрі та житті та водночас правильно комунікувати з людьми навколо? Ці навички — надважливі у сучасному світі, але їх неможливо здобути завдяки […]

Детальніше