Заощаджуй гроші при оплаті за проїзд у додатку Kyiv Smart City разом з Kyivstar

Заощаджуй гроші при оплаті за проїзд у додатку Kyiv Smart City разом з Kyivstar

У 2020 році відбудеться фінальна фаза переходу на єдиний електронний квиток у громадському транспорті столиці. Вже сьогодні активні кияни безготівково сплачують за проїзд за допомогою транспортної картки Kyiv Smart Card або одноразового QR-квитка у смартфоні. 

Поповнити картку або придбати квиток на одну поїздку найзручніше у міському додатку Kyiv Smart City (доступний в App Store та  Play Market). Інформація про баланс та маршрути пасажира зберігається у хмарному середовищі і є доступною у додатку за кілька кліків. Завдяки цій технології киянам більше не потрібно стояти в чергах, передавати гроші за проїзд або в годину пік пересуватися по салону у пошуках кондуктора. 

“Ми постійно шукаємо нові способи зробити користування е-квитком ще зручнішим. Щодня з його допомогою сплачується близько 300 тисяч поїздок. Пасажири користуються додатком Kyiv Smart City для купівлі QR-квитків або поповнення Kyiv Smart Card. А з початку року вони можуть зробити це за кошти мобільного рахунку. Відтепер це можна зробити прямо в додатку,” – прокоментував директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

E-квиток це сучасний продукт для безготівкового розрахунку, який відтепер надає киянам можливість сплачувати за проїзд зі знижкою в 20%. 

З 01 січня по 29 лютого в рамках акції «Кешбек за проїзд» від компанії Київстар,  більше 1 млн. абонентів при поповненні Kyiv Smart Card отримуватимуть кешбек на свій мобільний рахунок в розмірі 20% від суми поповнення. Кошти, які будуть зараховані кешбеком, можна використати на телеком-послуги та мобільні фінансові сервіси. Пропозиція доступна всім абонентам передплаченого зв’язку Київстар в Києві. 

«Це зручно, екологічно та відповідає запиту суспільства на діджиталізацію та cashless економіку» – зазначив керівник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар, Сергій Коптик.. 

Для того, щоб скористатись даною пропозицією у мобільному додатку Kyiv Smart City, потрібно:

  • Відкрити розділ “Придбати QR-квиток”;
  • Обрати кількість квитків; 
  • Обрати  “Київстар” як спосіб оплати і натиснути “Придбати”; 
  • Ввести номер свого телефону (Якщо у профілі користувача вказаний номер телефону Київстар, поле буде заповнюватися автоматично);
  • Дочекатися SMS з кодом;
  • Ввести цифри коду у додатку
  • Після успішної оплати поповнюється Kyiv Smart Card або відбувається покупка QR-квитка. Здійснення оплати відмічається іконкою Київстар.

Додаток Kyiv Smart City  це перший додаток електронних міських послуг, який повністю орієнтований на користувачів. Окрім оплати проїзду у громадському транспорті та афіши актуальних подій, найближчим часом планується надати користувачам можливість сплатити штраф за паркування, написати онлайн-петицію, зареєструвати улюбленця в “Реєстрі домашніх тварин”, написати звернення до Контактного центру 15-51, проголосувати за проекти Громадського бюджету та розробити сервіс “Активний киянин”. Основна місія Kyiv Smart City зробити Київ у смартфоні комфортним та зручним для громадян, і саме на це спрямований подальший розвиток додатку.