#ятестуюеквиток: у столиці завершилося місячне тестування єдиного електронного квитка

#ятестуюеквиток: у столиці завершилося місячне тестування єдиного електронного квитка

12 березня завершилося тестування Kyiv Smart Card, в рамках якого активні кияни перевіряли готовність столиці до офіційного запуску єдиного електронного квитка. Сьогодні Київ – це найчисельніша транспортна система України, якою щодня користується 1,5 млн пасажирів. Якісне функціонування е-квитка є запорукою активного життя у місті. Щоб переконатися в ефективній роботі квитка, а також заздалегідь виявити й виправити можливі недоліки, команда Kyiv Smart City спільно з Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА запропонували киянам долучитися до перевірки транспортної картки.

Протягом місяця 200 учасників безкоштовно користувалися Kyiv Smart Card у всіх видах громадського транспорту та активно ділилися враженнями у блогах на Facebook під хештегом #ятестуюеквиток. Всього наша команда отримала понад 3000 заявок на участь в тестуванні. Для об’єктивності дослідження до числа тестувальників обрали представників різних категорій населення: студентів, пенсіонерів, людей, які мають роботу, безробітних. Під час тестування був створений чат у месенджері, в якому учасники спілкувалися між собою та з технічною командою електронного квитка. У такий спосіб міська влада отримувала якісний зворотній зв’язок від пасажирів в режимі реального часу.

 

Під час пересування містом  на громадському транспорті тестувальники звертали увагу на такі параметри:

  • зручність е-квитка для пасажирів 
  • швидкість роботи турнікетів і валідаторів 
  • переваги і недоліки системи
  • економію часу і коштів 
  • доступність Kyiv Smart Card  в точках продажів 
  • оперативність й ефективність служби підтримки 
  • способи поповнення транспортної картки 
  • систему контролю транспортної картки в додатку Kyiv Smart City

 

20 березня наша команда офіційно презентує результати тестування у форматі відповідей на актуальні запитання містян. Учасники та жителі міста будуть проінформовані про виявлені недоліки системи та терміни, в рамках яких технічна команда зможе їх усунути задля зручності пасажирів. Абсолютна прозорість та відкритість даних є важливою для ініціативи Kyiv Smart City, і ми змогли реалізувати ці принципи під хештегом #ятестуюеквиток. Експерти врахували всі зауваження учасників тестування і працюють над удосконалення системи перед офіційним впровадженням єдиного електронного квитка.

Наша команда висловлює щиру подяку всім учасникам тестування, які відгукнулися і допомогли нам покращити сервіс єдиного електронного квитка. Активні кияни підтримували зв’язок  з технічною підтримкою в режимі реального часу 24/7, записували кумедні відео та ділилися новинам у соціальних мережах. Щире бажання мешканців міста брати участь у процесах його вдосконалення є імпульсом для нових проектів із залученням громадськості. Наша спільна робота для інноваційного розвитку Києва продовжується! Слідкуйте за новинами.