У Києві вперше відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин

У суботу, 18 серпня, відбувся захід “Кожній родині по тварині”, присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин. Подію організували  Департамент міського благоустрою КМДА та КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” за підтримки міської ініціативи Kyiv Smart City.

На Контрактовій площі подія об’єднала улюбленців тварин, опікунів, волонтерів та дітей різного віку.

Працівники ветеринарної лікарні детально розповіли про різні аспекти догляду за тваринами: адопцію, стерилізацію, способи надання першої домедичної допомоги. Цього дня була порушена важлива тема жорстокого поводження з тваринами — волонтери нагадали про важливість гуманного ставлення як до своїх улюбленців, так і до безпритульних тварин.

Під час заходу відбувся дитячий майстер-клас із плетіння еко-іграшок для собак та котів. Також для маленьких гостей заходу провели інтерактивну гру «Догляд за домашнім улюбленцем» та вікторину «Собаки та коти — наші друзі». З дітьми працювали аніматори, які підготували насичену розважальну програму.

За час проведення заходу було зареєстровано 47 тварин. Цього дня процедура реєстрації улюбленця була абсолютно безкоштовною для всіх охочих.

Після закінчення заходу між притулками та опікунами безпритульних тварин було розіграно 250 кг сухого та 150 кг мокрого корму, а також 17 наборів для тварин від партнерів заходу.

«Вперше на офіційному рівні ми проводимо цей захід. Хвилююче, але ми раді, що змогли організувати це у самому серці України. Наше завдання — зробити так, щоб у місті Києві не було безпритульних тварин. Це довгий шлях, але ми намагаємося зробити все, що від нас залежить», — зауважив Андрій Фіщук, директор Департаменту міського благоустрою.

«Основна ціль заходу — донести до людей, яку глобальну роль може зіграти тварина в їхньому житті.  Тварина — це енергетичний заряд та позитивна енергія на кожен день», — додав Михайло Заславський, директор КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Організаторами та партнерами заходу стали: БО” БФ Маленькі серця”, ініціатива Kyiv Smart City,  БФ “Happy Paw”, Форум ЮА-вет,  #ЗооКомплекс, Єдина планета, Хвіст хаб.

Інші записи

“Не купуй — забери з притулку”. Робити добрі справи легко!

“Не купуй — забери з притулку” — доброчинний соціальний проект від ініціативи Kyiv Smart City і київської міської клініки ветеринарної медицини. Проект популяризує серед громадськості тему адопції безпритульних тварин, піклується про їхню долю та допомагає чотирилапим у пошуку нового будинку та люблячої сім’ї. Ми привертаємо увагу киян до питань порятунку та адопції безпритульних тварин. Кожен […]

Детальніше

Академія кодування для дітей: від програмування до креативного мислення

Навчатися – це нудно? Аж ніяк! Це підтверджують посмішки на обличчях понад 300 дітей, які пройшли освітній курс “Академія кодування” у рамках ініціативи Kyiv Smart City School. Одним з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню у світі є Scratch — візуальна мова програмування, яку розробили в Массачусетському технологічному інституті. Це абсолютно унікальне середовище […]

Детальніше

Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно»

Сьогодні ми оприлюднюємо результати дослідження розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік, на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Веломапа — спільний проект міської ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто». Упродовж 2018 року команда фахівців займалася […]

Детальніше