У Києві вперше відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин

У суботу, 18 серпня, відбувся захід “Кожній родині по тварині”, присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин. Подію організували  Департамент міського благоустрою КМДА та КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” за підтримки міської ініціативи Kyiv Smart City.

На Контрактовій площі подія об’єднала улюбленців тварин, опікунів, волонтерів та дітей різного віку.

Працівники ветеринарної лікарні детально розповіли про різні аспекти догляду за тваринами: адопцію, стерилізацію, способи надання першої домедичної допомоги. Цього дня була порушена важлива тема жорстокого поводження з тваринами — волонтери нагадали про важливість гуманного ставлення як до своїх улюбленців, так і до безпритульних тварин.

Під час заходу відбувся дитячий майстер-клас із плетіння еко-іграшок для собак та котів. Також для маленьких гостей заходу провели інтерактивну гру «Догляд за домашнім улюбленцем» та вікторину «Собаки та коти — наші друзі». З дітьми працювали аніматори, які підготували насичену розважальну програму.

За час проведення заходу було зареєстровано 47 тварин. Цього дня процедура реєстрації улюбленця була абсолютно безкоштовною для всіх охочих.

Після закінчення заходу між притулками та опікунами безпритульних тварин було розіграно 250 кг сухого та 150 кг мокрого корму, а також 17 наборів для тварин від партнерів заходу.

«Вперше на офіційному рівні ми проводимо цей захід. Хвилююче, але ми раді, що змогли організувати це у самому серці України. Наше завдання — зробити так, щоб у місті Києві не було безпритульних тварин. Це довгий шлях, але ми намагаємося зробити все, що від нас залежить», — зауважив Андрій Фіщук, директор Департаменту міського благоустрою.

«Основна ціль заходу — донести до людей, яку глобальну роль може зіграти тварина в їхньому житті.  Тварина — це енергетичний заряд та позитивна енергія на кожен день», — додав Михайло Заславський, директор КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Організаторами та партнерами заходу стали: БО” БФ Маленькі серця”, ініціатива Kyiv Smart City,  БФ “Happy Paw”, Форум ЮА-вет,  #ЗооКомплекс, Єдина планета, Хвіст хаб.

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас! KYIV SMART CITY FORUM 2018 […]

Детальніше