Uber Smart Mobility Hackathon: рамках KYIV SMART CITY FORUM 2019 пройде хакатон для ІТ-фахівців

Uber Smart Mobility Hackathon: рамках KYIV SMART CITY FORUM 2019 пройде хакатон для ІТ-фахівців

З 30 вересня по 1 жовтня 2019 року в КВЦ «Парковий» пройде Uber Smart Mobility Hackathon. Він відбудеться в рамках KYIV SMART CITY FORUM 2019 — наймаштабнішої події Східної Європи, присвяченої популяризації smart-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.

Дата і час: з 9:00 30 вересня до 16:00 1 жовтня 

Місце: КВЦ “Парковий”, Паркова дорога, 16a, Київ

Реєстрація: за посиланням

Хакатон — це спеціалізований 30-годинний захід, який проводиться для розробників, IT-фахівців, дизайнерів, дослідників та інших зацікавлених у покращенні свого міста людей, аби вони могли поділитися ідеями та створити разом з однодумцями новий проект. 

Метою Uber Smart Mobility Hackathon є розробка інноваційних рішень для жителів міста на основі даних про трафік, які будуть надані учасникам представниками Uber під час проведення хакатону. З технічними вимогами до команд можна ознайомитися ТУТ

Проекти команд будуть оцінюватися за такими критеріями: 

  • доцільність;
  • технологічність, повнота та сумісність з наявним рішенням;
  • дизайн рішень; 
  • презентація проекту.

До складу журі увійдуть представники компанії Uber, міської влади Києва та ініціативи Kyiv Smart City. Нагородження переможців та презентація їхніх розробок відбудеться на головній сцені KYIV SMART CITY FORUM 2019.

Головний приз від Uber — 5000 доларів США — отримає команда, яка презентує найкращий проект. Не проґавте шанс продемонструвати свою пристрасть до технологій,  показати свій талант і виграти 5000 доларів.