У Kyiv Smart City School для школярів провели тренінг-інтенсив зі Scratch — мови програмування

У Kyiv Smart City School для школярів провели тренінг-інтенсив зі Scratch — мови програмування

11 грудня на базі комунікаційно-освітньої платформи Kyiv Smart City School стартував курс програмування за допомогою візуальної мови Scratch для школярів. Проект реалізовано завдяки активній підтримці киян, які проголосували онлайн за розвиток платформи в рамках демократичного процесу розподілу міських коштів “Громадський бюджет-2019”. Під час безкоштовного тренінгу-інтенсиву діти отримали нові знання зі Scratch мови програмування, яка є затребуваною у сучасному світі. Минулого року понад 400 учнів успішно пройшли курс Scratch в осередках Kyiv Smart City School, які функціонують на базі комунальних шкіл столиці.

Мирослава Громова, автор проекту «Комунікаційно-освітня платформа Kyiv Smart City School», зазначила: “Наша місія створити якісний освітній продукт для виховання смарт-громадян, які житимуть у розумному місті та розвиватимуть його. Сьогодні інформаційні технології є найбільшим викликом для традиційної системи освіти, яка не встигає пристосовуватися до реалій сьогодення та потреб підростаючого покоління. Не дарма про сучасних школярів кажуть, що “вони народилися зі смартфонами в руках”, і ми повинні враховувати цю динаміку розвитку під час розробки освітніх програм та курсів.”

Тренінг-інтенсив зі Scratch відзначався продуманою методологією та викликав щиру зацікавленість в учасників. Діти із задоволенням працювали як індивідуально, так і в групах . Вони вчилися створювати проекти, писати алгоритми, розвивали навички самостійної постановки задачі та вибору оптимального варіанту рішення, а також ретельно аналізували отримані результати. Наприкінці інтенсиву команди презентували готові проекти та привітали одна одну із успішним виконанням завдань.  

Комунікаційно-освітня платформа Kyiv Smart City School це джерело нових знань для тих, хто зацікавлений у розвитку міста в різних галузях й хоче їх досліджувати, постійно навчається і прагне здійснювати реальні зміни. У рамках платформи на дітей чекають інтенсив зі Scratch та тренінг Java,  а для дорослих — Web Development. У такий спосіб Kyiv Smart City School сприяє формуванню середовища новаторів, які допоможуть розвинути smart-інфраструктуру та покращити наше місто.