У Kyiv Smart City Hub стартував новий курс з основ кодування для школярів

У Kyiv Smart City Hub стартував новий курс з основ кодування для школярів

Два тижні тому стартував новий курс Kyiv Smart City School — безкоштовні уроки з основ кодування для школярів 9-11 років. Проект, створений спільно з Академією Кодування, ефективно доповнює шкільну програму корисними навичками у галузі інформаційних технологій. У межах освітньої програми відбулося вже більше десяти курсів, і ми продовжуємо отримувати схвальні відгуки від учнів та їхніх батьків.

Заняття проходять щосуботи в Kyiv Smart City Hub. Викладають матеріал ментори-програмісти, які мають практичний досвід роботи у кращих IT-компаніях України. В ігровій формі дітям пояснюють, що таке мова кодування, та допомагають їм пізнавати світ технологій. Маленькі кияни виявляють неабияку зацікавленість та ентузіазм, і з задоволенням вчаться новому.

Команда Kyiv Smart City активно впроваджує традиції smart-освіти для дітей, які вже за кілька років змінюватимуть Київ завдяки своїм проектам. Наша освітня стратегія — надавати актуальні знання у галузі інновацій та технологій для учнів молодшої, середньої та старшої школи, розвивати креативне мислення та допомагати їм у втіленні власних ідей. Загалом більше 200 дітей вже навчилися програмувати завдяки Академії Кодування. Нагадаємо, що у травні в рамках Kyiv Smart City School закінчився вже другий ІТ-факультатив для учнів 6-х класів на базі спеціалізованої школи №61 міста Києва. 

Планується, що у 2018-2019 навчальному році до наших освітніх проектів приєднаються понад 10 000 нових учнів. Долучайтеся!