У картці киянина з’явиться спеціалізований модуль для працівників сфери IT

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації (КМДА) разом з ініціативою Kyiv Smart City та за участі спільноти Kyiv IT Cluster працюють над розробкою спеціалізованого, багатофункціонального сервісного модулю для IT-спільноти Києва, що стане частиною Картки киянина 2.0.  

Проект Картка киянина працює у столиці вже кілька років, однак на даний момент функціонал Картки вимагає удосконалення та можливості використання нових сервісів. До того ж Картку киянина використовували, як правило люди літнього віку, тому постало питання омолодження аудиторії сервісу. А також тісної взаємодії з працівниками сфери ІТ – які є одним із рушіїв інноваційного розвитку в столиці.

В зв’язку з цим, спільнота Kyiv IT Сluster звернулась до ініціативи Kyiv Smart City з пропозицією створити додатковий модуль, який би максимально використовував можливості інформаційно-комунікаційної інфраструктури столиці та задовольняв основні потреби робітників ІТ-сфери.

Використовуючи оновлену Картку киянина з IT-модулем, який отримав робочу назву «Картка IT Club Kyiv», жителі міста зможуть:

– Підтверджувати свою особу при використанні цифрових міських сервісів.

– Отримувати доступ до цифрової інфраструктури міста та її компонентів.

– Знаходити цікаві тематичні воркшопи, нові професійні знайомства, зручні коворкінги.

– Отримувати додаткові привілеї в кафе та ресторанах в рамках партнерських програм.

– Знаходити комфортні місця для проведення лекцій, бізнес-зустрічей.

– Бронювати квитки для регулярних відряджень та подорожей.

– Шукати вакансії з IT-напрямку та знаходити працівників до своїх компаній

– Отримувати різноманітні знижки.

– Мати вигідні умови для співпраці з Kyiv IT Cluster.

– Використовувати повний спектр банківських послуг в рамках базового функціоналу Картки киянина.

Даний проект отримав повну підтримку Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації та громадської ініціативи Kyiv Smart City.

«Зараз ми активно працюємо над вдосконаленням Картки киянина. Оновлений сервіс має стати дієвим сучасним інструментом, спрямованим на поліпшення життя мешканців столиці. І я дуже радий, що саме ІТ спільнота є одним з рушіїв цього перетворення, пропонуючи власні рішення та шляхи розвитку», – підкреслив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Наразі даний сервіс знаходиться в розробці й команді проекту дуже важливо дізнатись, які саме потреби має столична ІТ-спільнота, яка налічує більш ніж 26000 представників. І щоб врахувати потреби такої значної  кількості людей, серед представників IT-сфери було розпочато відповідне анкетування. Саме за його результатами й буде сформовано остаточний пул завдань, що має вирішувати модуль Картки киянина 2.0.

«Завдяки співпраці з Kyiv IT Cluster, ми отримуємо можливість прямого діалогу з IT-спільнотою столиці. Це дуже важливо, адже саме вони не тільки використовують міські послуги, а й беруть активну участь в їх створенні. І спільними зусиллями ми тільки пришвидшимо процес позитивних змін у Києві», – відзначає важливість проекту співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко.

На важливості тісної співпраці з ініціативою та міською владою наголошують й у Kyiv IT Cluster, команда якого виступила безпосереднім ініціатором створення додаткового модулю в рамках існуючого муніципального проекту.

«Нам приємно долучитись до перебудови міста, беручи активну участь у розробці IT-модулю, що має увійти Картки киянина 2.0. Беручи до уваги вдалу колаборацію з ІТ-спільнотою, керівництвом міста, ініціативою Kyiv Smart City та іншими партнерами цього проекту, ми можемо сміливо стверджувати, що цей проект матиме реальний вплив та ефект», – підкреслює директор з маркетингу спільноти Kyiv IT Cluster Ярема Гарда.

Презентація фінальної версії проекту Картки киянина 2.0 й безпосередньо ІТ- модулю відбудеться у рамках надважливої для будь-якого сучасного та розумного міста події – Kyiv Smart City Forum’17.

Інші записи

Kyiv Smart City, КМДА та ІКД НАН України спільно розвиватимуть цифрову інфраструктуру столиці

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації було підписано угоду про офіційну співпрацю між Kyiv Smart City, Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та Інститутом космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентства України. Ця угода є початком плідної та ефективної співпраці науковців, міської влади та міста щодо вдосконалення цифрового середовища столиці в рамках європейської програми […]

Детальніше

Оголошується набір на безкоштовне навчання курсу Arduino

Kyiv Smart City School — навчальна платформа, яка має на меті комплексно доповнювати усталену навчальну програму додатковими знаннями в галузі інновацій та технологій. Змінюючи формат подачі інформації, усуваючи наявні проблеми шкільного навчального курсу та формуючи нові підходи та практики. І з 1 березня в рамках цієї платформи ми розпочинаємо новий курс з основ технічного конструювання та […]

Детальніше

Fashion Tech зона в рамках Ukrainian Fashion Week

З 3 по 7 лютого відбудеться Ukrainian Fashion Week в рамках якого буде представлена демо-зона Fashion Tech Ukraine. Модна індустрія є невід’ємною частиною розвитку креативної економіки країни. Саме тому команда Кyiv Smart City створила даний проект і об’єдала свій досвід та зусилля з Ukrainian Fashion Week для того, щоб розвивати галузь технологій для моди. Fashion […]

Детальніше