У картці киянина з’явиться спеціалізований модуль для працівників сфери IT

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації (КМДА) разом з ініціативою Kyiv Smart City та за участі спільноти Kyiv IT Cluster працюють над розробкою спеціалізованого, багатофункціонального сервісного модулю для IT-спільноти Києва, що стане частиною Картки киянина 2.0.  

Проект Картка киянина працює у столиці вже кілька років, однак на даний момент функціонал Картки вимагає удосконалення та можливості використання нових сервісів. До того ж Картку киянина використовували, як правило люди літнього віку, тому постало питання омолодження аудиторії сервісу. А також тісної взаємодії з працівниками сфери ІТ – які є одним із рушіїв інноваційного розвитку в столиці.

В зв’язку з цим, спільнота Kyiv IT Сluster звернулась до ініціативи Kyiv Smart City з пропозицією створити додатковий модуль, який би максимально використовував можливості інформаційно-комунікаційної інфраструктури столиці та задовольняв основні потреби робітників ІТ-сфери.

Використовуючи оновлену Картку киянина з IT-модулем, який отримав робочу назву «Картка IT Club Kyiv», жителі міста зможуть:

– Підтверджувати свою особу при використанні цифрових міських сервісів.

– Отримувати доступ до цифрової інфраструктури міста та її компонентів.

– Знаходити цікаві тематичні воркшопи, нові професійні знайомства, зручні коворкінги.

– Отримувати додаткові привілеї в кафе та ресторанах в рамках партнерських програм.

– Знаходити комфортні місця для проведення лекцій, бізнес-зустрічей.

– Бронювати квитки для регулярних відряджень та подорожей.

– Шукати вакансії з IT-напрямку та знаходити працівників до своїх компаній

– Отримувати різноманітні знижки.

– Мати вигідні умови для співпраці з Kyiv IT Cluster.

– Використовувати повний спектр банківських послуг в рамках базового функціоналу Картки киянина.

Даний проект отримав повну підтримку Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації та громадської ініціативи Kyiv Smart City.

«Зараз ми активно працюємо над вдосконаленням Картки киянина. Оновлений сервіс має стати дієвим сучасним інструментом, спрямованим на поліпшення життя мешканців столиці. І я дуже радий, що саме ІТ спільнота є одним з рушіїв цього перетворення, пропонуючи власні рішення та шляхи розвитку», – підкреслив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Наразі даний сервіс знаходиться в розробці й команді проекту дуже важливо дізнатись, які саме потреби має столична ІТ-спільнота, яка налічує більш ніж 26000 представників. І щоб врахувати потреби такої значної  кількості людей, серед представників IT-сфери було розпочато відповідне анкетування. Саме за його результатами й буде сформовано остаточний пул завдань, що має вирішувати модуль Картки киянина 2.0.

«Завдяки співпраці з Kyiv IT Cluster, ми отримуємо можливість прямого діалогу з IT-спільнотою столиці. Це дуже важливо, адже саме вони не тільки використовують міські послуги, а й беруть активну участь в їх створенні. І спільними зусиллями ми тільки пришвидшимо процес позитивних змін у Києві», – відзначає важливість проекту співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко.

На важливості тісної співпраці з ініціативою та міською владою наголошують й у Kyiv IT Cluster, команда якого виступила безпосереднім ініціатором створення додаткового модулю в рамках існуючого муніципального проекту.

«Нам приємно долучитись до перебудови міста, беручи активну участь у розробці IT-модулю, що має увійти Картки киянина 2.0. Беручи до уваги вдалу колаборацію з ІТ-спільнотою, керівництвом міста, ініціативою Kyiv Smart City та іншими партнерами цього проекту, ми можемо сміливо стверджувати, що цей проект матиме реальний вплив та ефект», – підкреслює директор з маркетингу спільноти Kyiv IT Cluster Ярема Гарда.

Презентація фінальної версії проекту Картки киянина 2.0 й безпосередньо ІТ- модулю відбудеться у рамках надважливої для будь-якого сучасного та розумного міста події – Kyiv Smart City Forum’17.

Інші записи

У рамках Kyiv Smart City Forum 2018 відбулося нагородження найкращих проектів українських міст

31 жовтня у столиці відбувся Kyiv Smart City Forum 2018, одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних рішень у містах.  Його мета — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими світовими практиками та реальними кейсами. У рамках Форуму відбулася урочиста церемонія нагородження міст-лідерів […]

Детальніше

Долучайтесь до екологічного тренінгу від ГО “Зелена хвиля”

Чи любите ви екологічні ігри так сильно, як ми? 27-28 жовтня 2018 у Kyiv Smart City Hub (Академіка Глушкова 1, п.5) команда ГО Український Екологічний Клуб «Зелена хвиля» проводитиме тренінг з настільних екологічних ігор для майбутніх фасилітаторів! Скористайтеся останнім шансом приєднатися до команди еко-викладачів та активістів, що невдовзі вмітимуть проводити екологічні ігри на своїх заходах […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City стане партнером круглого столу “Екологічні продукти”

Команда Kyiv Smart City розділяє ідеологію здорового способу життя. Ми всіляко сприяємо екологічній просвіті та заходам, що пов’язані з охороною громадського здоров’я. Одна з таких подій — круглий стіл «Екологічно чисті продукти харчування та питна вода — запорука здорового способу життя та довголіття», який відбудеться 18 жовтня у прес-центрі ІА “Українські новини”. Ініціатива Kyiv Smart […]

Детальніше