У 61-й школі пройшов останній урок ІТ-факультативу від Kyiv Smart City та Академії кодування

У вівторок, 30 січня закінчився перший етап пілотного навчального проекту в рамках програми Smart City School – ІТ-факультатив для учнів 5 класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій №61. Який було розроблено Академією кодування за підтримки Kyiv Smart City.

За ці два місяці учні навчились самостійно розробляти цікаві ігри та анімацію. Крок за кроком відкривали для себе світ алгоритмів та програмування за допомогою Scratch.

Викладав факультативний урок член команди Kyiv Smart City — Марк Коваленко. Із закінченням навчального курсу учнів привітав Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації та співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.

Ми переконані, що така освіта дуже потрібна дітям. І навіть якщо вони в майбутньому не будуть працювати в цій сфері, ці знання однозначно позитивно вплинуть на розвиток особистості.

Ми ж продовжуємо нашу програму та вже найближчим часом розпочнемо навчання нової групи в 61-й школі. І в перспективі плануємо масштабувати цей проект на все місто.

Інші записи

“Не купуй — забери з притулку”. Робити добрі справи легко!

“Не купуй — забери з притулку” — доброчинний соціальний проект від ініціативи Kyiv Smart City і київської міської клініки ветеринарної медицини. Проект популяризує серед громадськості тему адопції безпритульних тварин, піклується про їхню долю та допомагає чотирилапим у пошуку нового будинку та люблячої сім’ї. Ми привертаємо увагу киян до питань порятунку та адопції безпритульних тварин. Кожен […]

Детальніше

Академія кодування для дітей: від програмування до креативного мислення

Навчатися – це нудно? Аж ніяк! Це підтверджують посмішки на обличчях понад 300 дітей, які пройшли освітній курс “Академія кодування” у рамках ініціативи Kyiv Smart City School. Одним з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню у світі є Scratch — візуальна мова програмування, яку розробили в Массачусетському технологічному інституті. Це абсолютно унікальне середовище […]

Детальніше

Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно»

Сьогодні ми оприлюднюємо результати дослідження розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік, на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Веломапа — спільний проект міської ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто». Упродовж 2018 року команда фахівців займалася […]

Детальніше