У 61-й школі пройшов останній урок ІТ-факультативу від Kyiv Smart City та Академії кодування

У 61-й школі пройшов останній урок ІТ-факультативу від Kyiv Smart City та Академії кодування

У вівторок, 30 січня закінчився перший етап пілотного навчального проекту в рамках програми Smart City School – ІТ-факультатив для учнів 5 класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій №61. Який було розроблено Академією кодування за підтримки Kyiv Smart City.

За ці два місяці учні навчились самостійно розробляти цікаві ігри та анімацію. Крок за кроком відкривали для себе світ алгоритмів та програмування за допомогою Scratch.

Викладав факультативний урок член команди Kyiv Smart City — Марк Коваленко. Із закінченням навчального курсу учнів привітав Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації та співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.

Ми переконані, що така освіта дуже потрібна дітям. І навіть якщо вони в майбутньому не будуть працювати в цій сфері, ці знання однозначно позитивно вплинуть на розвиток особистості.

Ми ж продовжуємо нашу програму та вже найближчим часом розпочнемо навчання нової групи в 61-й школі. І в перспективі плануємо масштабувати цей проект на все місто.