У 61-й школі пройшов останній урок ІТ-факультативу від Kyiv Smart City та Академії кодування

У вівторок, 30 січня закінчився перший етап пілотного навчального проекту в рамках програми Smart City School – ІТ-факультатив для учнів 5 класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій №61. Який було розроблено Академією кодування за підтримки Kyiv Smart City.

За ці два місяці учні навчились самостійно розробляти цікаві ігри та анімацію. Крок за кроком відкривали для себе світ алгоритмів та програмування за допомогою Scratch.

Викладав факультативний урок член команди Kyiv Smart City — Марк Коваленко. Із закінченням навчального курсу учнів привітав Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації та співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City.

Ми переконані, що така освіта дуже потрібна дітям. І навіть якщо вони в майбутньому не будуть працювати в цій сфері, ці знання однозначно позитивно вплинуть на розвиток особистості.

Ми ж продовжуємо нашу програму та вже найближчим часом розпочнемо навчання нової групи в 61-й школі. І в перспективі плануємо масштабувати цей проект на все місто.

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас! KYIV SMART CITY FORUM 2018 […]

Детальніше