Тепер Kyiv Smart Card можна поповнити без комісії завдяки Portmone.com.

Тепер Kyiv Smart Card можна поповнити без комісії завдяки Portmone.com.

Portmone.com запустив послугу поповнення єдиного електронного квитка. Це означає, що жителям міста більше не потрібно стояти в чергах біля кас громадського транспорту, або шукати найближчі термінали самообслуговування. Тепер поповнити Kyiv Smart Card без комісії можна онлайн на сайті, або за допомогою Android / iOS додатку Portmone.

Е-квиток — це єдиний проїзний документ, що діє у громадському транспорті Києва. Єдиний квиток існує у кількох варіантах: у вигляді транспортної картки Kyiv Smart Card (яку ми рекомендуємо зареєструвати в кабінеті користувача), Картки киянина та паперового квитка з QR-кодом. За допомогою них уже сьогодні ви можете оплатити проїзд у громадському транспорті столиці. Головне завдання е-квитка — зробити процес оплати проїзду більш зручним. Завдяки Portmone.com поповнення електронного квитка займає лічені хвилини й заощаджує дорогоцінний час.

Читати далі: Переваги е-квитка: від економії часу до щасливого внутрішнього інтроверта.

 

Як і хто може скористатися послугою поповнення Kyiv Smart Card через сервіс Portmone.com?

Аби поповнити Kyiv Smart Card через сервіс необхідно перейти сайті Portmone.com у розділ «Електронні квитки», або скористатися Android/iOS додатком на смартфоні. Далі достатньо ввести номер власного електронного квитка, вказати кількість поїздок, або суму поповнення і ввести дані банківської картки для здійснення оплати. Після підтвердження операції кошти миттєво зараховуються на рахунок картки. Здійснити поповнення Kyiv Smart Card можуть як зареєстровані, так і не зареєстровані користувачі сервісу Portmone, проте на відміну від останніх, зареєстровані користувачі отримують ряд додаткових переваг у вигляді бонусів на наступні оплати, доступ до статистики виконаних платежів і можливість участі в різних промо-активностях компанії.

Головні переваги поповнення через Portmone:

  • відсутність комісії за поповнення Е-квитка;
  • можливість поповнення карткою, емітованої будь-яким українським банком;
  • можливість збереження платіжних (банківських) карт і шаблонів, що дозволяють здійснювати подальшу оплату у два кліки;
  • миттєве зарахування грошових коштів і повна безпека персональних даних користувача;
  • заощадження часу та коштів;
  • зрозумілий інтерфейс сайту та мобільного додатку;
  • можливість поповнення 24/7.