Тель-Авів -> Київ Смарт Сіті Акселератор

Тель-Авів -> Київ Смарт Сіті Акселератор

У рамках Kyiv Smart City Forum 2019 відбулося офіційне підписання меморандуму між Києвом та Тель-Авівом про співпрацю в рамках акселераційної програми для стартапів. Акселераційна програма зосереджена на «розумних» рішеннях, таких як візуальне навчання, Green-Energy, IOT, розробка нових датчиків, аналіз великих даних, машинне навчання та багато іншого.

Про програму

Програма “Тель-Авів -> Київ Смарт Сіті Акселератор” є найбільшим акселератором проектів у напрямку Smart City в Україні Міська влада, ГО “Смарт Сіті Хаб” та Ізраїльські партнери нададуть нові ключові можливості для досягнення успіху!

Мета акселератора полягає в підтримці підприємців, як початківців так і успішних, які мають практичне бачення проекту, який міг би сприяти інноваційному розвитку столиці. Головне завдання акселератора – допомагати рішенням та продуктам, які хочуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста.

При цьому акселератор не є інвестиційним фондом та не гарантує стовідсоткове впровадження проекту в місті. Він дає можливість для міських стартапів покращити свій продукт та отримати від міста технічні ресурси та експертну допомогу, яка допоможе пришвидшити процес фіналізації рішень та виведення їх на глобальний ринок.

 

Фокус

Пріоритети акселератора – smart city технології та рішення, IoT – Інтернет речей, Machine Learning та Big Data (розвиток штучного інтелекту в рамках міста), cleantech, урбаністика, екологія та енергоефективність, технології для індустрій креативної економіки, фінансового сектору, медицини, освіти. Тобто всі ті галузі, які є частиною розумної міської інфраструктури. І вже 30 листопада будуть відібрані проекти, які потрапляють до двомісячної безкоштовної акселераційної програми та матимуть шанс реалізувати свою розробку у місті та отримати підтримку від провідних компаній Ізраїля.

 

Що ми пропонуємо

Ми залучимо досвідчених наставників, професіоналами та технічними експертами, включаючи персонал топ IT-галузі, які разом визначать найкращий напрямок для Вашого продукту. Під час програми ми будемо наполегливо працювати, щоб дослідити та зрозуміти, як можна вдосконалити бізнесову  та технологічну складову вашого стартапу.

Зрештою, головна мета – сприяти інвестиціям, маркетингу та продажам стартап-продукту. Ми проведемо пілотний запуск стартапу у Києві та допоможемо вам розширитись до цільового ринку у вірних країнах.

Ми є групою професіоналів з великим досвідом роботи в ІТ-індустрії, що має великий досвід у створенні високоякісної продукції, бізнес-стратегії, провідних розробках та залучення інвестицій. Ми знайомі з ринком України та тісно співпрацюємо як з приватним, так і з державним сектором у всьому світі.

 

Що ми шукаємо

  • Сильна команда (2-4 людини в ідеалі)
  • Фантастична інноваційна ідея / стартап, яка може принести успіх місту та бізнесу
  • Можливість виконання задуманого

Дізнатися більше про проект та залишити заявку на участь в акселераторі можна за посиланням.