Сьогодні відбулася презентація проекту “Будівництво “Центру захисту тварин”

16 травня відбулася презентація проекту “Будівництво “Центру захисту тварин”, за підтримки Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Kyiv Smart City

Головна ідея заходу — об’єднати активістів, ветеринарів та благодійні фонди щоб обговорити тему безпритульних тварин. Нова команда Київської міської лікарні ветеринарної медицини представила власну візію та плани на майбутнє.

Міська лікарня керується наступними принципами: лікує тварин різної складності, влаштовує тварин до сімей, стерилізує, чіпує, реєструє у єдину державну систему “Реєстр домашніх тварин” тощо.

Команда гуманними методами бореться з безпритульністю тварин. Таким чином, побудова нового “Центру захисту тварин” допоможе лікарні розташувати досить велику кількість безпритульних тварин — близько 500 собак та 150 котів.

Центр розташовуватиметься на вул. Автопарковій, Дарницького району, міста Києва. На території знаходитиметься СПА та готель для тварин, майданчик і вольери для вигулу собак, притулок для котів. Щодо ветеринарних послуг, то буде встановлена ветеринарна клініка, інфекційних блок, карантинна зона та іппотерапевтичний центр. Автостоянка для гостей, гаражі та автомийка — також частина території центру.

Михайло Заславський, Керівник програми по захисту тварин у місті Києві прокоментував: “Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), команда КМЛВМ, та волонтери внесли свою частину роботи у створення нового закладу для тварин. В результаті, ми змогли створити проект, який почали будувати ще у 2012 році. У першу чергу, центр допоможе значно зменшити кількість безпритульних тварин. А також, покращити та доповнити ветеринарні послуги. Ми дуже вдячні Віталію Кличку за співпрацю, адже без допомоги міста, ми б не змогли реалізувати проект”.

Андрій Фіщук, Директор Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації (КМДА) зазначив: “Наша головна мета — зменшити кількість безхатніх тварин. І завдяки створенню “Центру захисту тварин” в межах міста Києва, ми покращуватимемо життя для ще більшої кількості тварин. 

 

 

Інші записи

У Києві відкрили єдиний диспетчерський центр моніторингу роботи транспорту

Сьогодні почав працювати ситуаційний центр у Київавтодорі завдяки спільній роботі Kyiv Smart City, заступника голови Київської міської державної адміністрації Дмитра Давтяна та КП «Інформатика». Головна мета центру — оптимізація роботи комунальної та пасажирської техніки у будь-яку погоду. Це єдина платформа, що об`єднує комунальний та пасажирський траспорт Київавтодору. Великою перевагою платформи стала можливість працювати у погані погодні […]

Детальніше

Нова екологічна культура: Kyiv Smart City проведе екомоніторинг у столичних школах

У рамках напряму Smart Environment команда ініціативи Kyiv Smart City запускає новий масштабний проект — екомоніторинг у столичних школах. Ми комплексно досліджуватимемо умови перебування учнів та вчителів у столичних закладах освіти, а також  проведемо для школярів серію освітньо-навчальних лекцій та практичних занять з екології. Запрошені спікери презентують інструменти залучення кожного жителя міста для впливу на […]

Детальніше

Сучасні діти: секрети виховання у рамках курсу Soft Skills

У школі наші діти вивчають історію, хімію та математику. Однак, більшість з них не звикли отримувати знання про себе: як розвивати особисті навички, як тренувати свій емоційний інтелект, досягати поставлених цілей у подальшій кар’єрі та житті та водночас правильно комунікувати з людьми навколо? Ці навички — надважливі у сучасному світі, але їх неможливо здобути завдяки […]

Детальніше