GPS трекер — smart рішення для вашого улюбленця.

GPS трекер — smart рішення для вашого улюбленця.

Одним із надійних рішень для безпеки вашого улюбленця є використання GPS трекеру — невеликого мобільного приладу, який прикріплюється до нашийника. Усередині трекеру міститься маячок для стеження за місцезнаходженням котика або песика. GPS трекер — smart рішення, що зменшує кількість загублених тварин та зберігає спокій господаря. Серед основних переваг такого приладу:

  • простий у використанні,
  • легкий, невеликого розміру,
  • автономність заряду, від 3 до 14 днів безперервної роботи,
  • відслідковувує домашнього улюбленця у режимі реального часу,
  • записує отриману траєкторію тварини,
  • має вбудований динамік, тому є можливість подавати сигнал,
  • має мікрофон (лише у деяких трекерах).

 

Окрім GPS трекеру, існують інші актуальні способи захисту вашого улюбленця: реєстрація тварини, після якої видається жетон на нашийник та чіпування. GPS трекер легко придбати. Наприклад можна обрати на одному з українських сайтів, як-от Prom.ua, Fixon, iLounge, або ж на іноземних сайтах. Також можна заощадити кошти та замовити трекер на Ali Express, або на аналогічних сайтах. Ми проаналізували пропозиції Ali Express та знайшли для вас наступні популярні варіанти:

Міні GPS трекери для домашніх тварин

Ціна: 43.57 грн.

Рейтинг: 4.5 з 5, 7592 замовлень та 1513 відгуків. 

За допомогою приладу можна відслідкувати місцезнаходження домашнього улюблнця та ввімкнути сигнал, який допоможе його знайти. Час роботи від 30-ти годин. Трекер працює завдяки звичайним батарейкам.  

BARTUN. Smart водонепроникний GPS-трекер

Ціна: 890.43 грн.

Рейтинг: 4.7 з 5, 725 замовлень, 244 відгуків.

Розмір приладу: 43*35.95*16mm, екран 5 см. 

Прилад працює від sim-карти, є можливість відслідкувати об’єкт у режимі реального часу та отримувати запис траєкторії. У відгуках на сайті зазначається, що максимальна відстань, на якій працює трекер 2км.

GPS Pet Tracker

Ціна: 545.70 грн

Рейтинг: 4.4 з 5, 101 замовлень, 20 відгуків.

Розмір ремінця: 65 см – максимально

Пристрій водонепроникний. Є мікрофон та функція зворотнього зв’язку. За допомогою мобільного додатка, можна встановити траєкторію за яку вашому улюбленцю не можна виходити, пристрій про це вас повідомить. Ви будете бачити всі рухи та дії в режимі реального часу, але на відстані до 5 м (як зазначає продавець трекеру).

GPS трекер від бренду Topin

Ціна: 799.53 – 843.97 грн

Рейтинг: 4.7 з 5, 157 замовлень, 37 відгуків.

Розмір: 5,8 см, 50*29*23mm

Прилад працює від sim-карти. Точність GPS трекеру до 50 метрів. Є функція відслідковування у реальному часі та функція встановлення безпечної траєкторії. Архів записаної траєкторії зберігається до 3-х місяців. Якщо трекер загубиться, його можна знайти за допомогою мобільного додатка Guardian. Прилад має вбудований мікрофон.