Воркшоп “Smart Ukraine: розумні міста як драйвери розвитку країни”

Воркшоп “Smart Ukraine: розумні міста як драйвери розвитку країни”

Міська ініціатива Kyiv Smart City спільно з представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні організовує воркшоп “Smart Ukraine: розумні міста як драйвери розвитку країни”. Він є частиною проекту “Smart Ukraine” і буде присвячений побудові цифрової інфраструктури.

Дата: 26 липня 2019 року
Місце: Kyiv Smart City Hub, Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5
Реєстрація: за посиланням

Воркшоп стане частиною освітньо-практичної програми для представників українських міст та об’єднаних територіальних громад, які працюють над розбудовою розумної цифрової інфраструктури. Учасники зможуть детально ознайомитися із системою функціонування столичних проектів і сформованими фреймворками роботи.

На воркшопі учасники ознайомляться з реалізованими проектами столиці у напрямі діджиталізації. Теми заходу:

  • Електронний квиток: як помістити транспортну систему міста в єдину пластикову картку;
  • Практика успішного використання інструментів е-демократії: Громадський бюджет як можливість трансформації міста;
  • Kyiv Safe City: вплив комплексної системи відеоспостереження на безпеку міста. Екскурсія до Центру обробки даних проекту «Безпечна столиця».

 

Kyiv Smart City є одним з розробників інноваційних проектів, які успішно впроваджуються в українській столиці, як-от: Громадський Бюджет, Е-петиції, Електронний запис до дитячого садочка, Комплексна система відеонагляду для безпеки міста, Єдиний квиток, Система моніторингу якості повітря, Академія кодування для дітей тощо. Під керівництвом групи спеціалістів команди ініціативи Kyiv Smart City та Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА 50 учасників з усієї країни вивчатимуть технічні аспекти діджиталізації свого міста/громади, а також набудуть практичного досвіду з розробки ефективних проектних пропозицій крізь призму досвіду комплексного міського середовища Києва.

Учасники воркшопу працюватимуть над втіленням власних ідей. Найкращі з них будуть представлені 1 жовтня на головному урбан-майданчику країни — Kyiv Smart City Forum 2019. Ті, хто досягнуть особливого прогресу у діджиталізації свого міста, будуть запрошені до участі в тематичних секціях, аби глибше познайомитися з українським та міжнародним досвідом впровадження інноваційних рішень.