Smart-освіта в рамках меморандуму про співпрацю між ініціативою Kyiv Smart City та Цитрус Академія

Smart-освіта в рамках меморандуму про співпрацю між ініціативою Kyiv Smart City та Цитрус Академія

 

1 жовтня в рамках Kyiv Smart City Forum 2019 було підписано меморандум про співпрацю між міської ініціативою Kyiv Smart City та Цитрус Академією. Спільно ми працюємо над тим, щоб виховувати нове покоління smart-киян. Відтепер учні 16 комунальних шкіл столиці, що входять до програми Kyiv Smart City School, зможуть отримати практичні знання за напрямами Мобільної-фотографії та YouTube-блогінгу. Найкращі педагоги  навчатимуть школярів, як створювати якісний фото- і відеоконтент, а також – як правильно комунікувати з аудиторією у соціальних мережах та монетизувати свої здобутки. 

Мобільна-фотографія та YouTube-блогерство — це можливість для школярів не тільки проявити свою індивідуальність та креативне мислення, але й опанувати одну з професій майбутнього вже сьогодні. У Цитрус Академії уважно слідкують за світовими тенденціями розвитку цифрового середовища. Затребуваність digital-спеціалістів на ринку праці зростає з кожним роком. Великі бізнеси, соціальні кампанії та Instagram-селебріті досягають успіху у соціальних мережах завдяки унікальному та якісному контенту, який є частиною великої стратегії розвитку. 

У колаборації з Цитрус Академією ми  прагнемо виховати успішних професіоналів майбутнього, які легко й вправно користуються технологіями. На наших курсах учні зможуть покращити свої комунікативні навички, отримають важливі рекомендації та інструменти зі створення візуального контенту, а також на практиці дізнаються, як “соціальність” допомагає smart-громадянину здійснювати позитивні зміни у своєму місті.