Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно».

Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно».

Сьогодні ми оприлюднюємо результати дослідження розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік, на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі.

Веломапа — спільний проект міської ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто». Упродовж 2018 року команда фахівців займалася пошуком та класифікацією наявних та новостворених міських об’єктів велоінфраструктури, аби оновити та наповнити онлайн ресурс Велосипедної мапи.

У столиці, в 2018 році налічовалося замало кілометрів велосипедних доріжок. І це не дивлячись на масштабні плани, затвердження Київрадою Концепції розвитку велосипедної інфраструктури та набуття чинності більш велоорієнтованого ДБН «Вулиці та дороги населених пунктів». Тож велоінфраструктура створювалась або в зелених зонах міста або силами приватної ініціативи на власних територіях, концепція розвитку велосипедної інфраструктури на території ВДНГ.  Також велоінфраструктуру активно створюють забудовники нових сучасних житлових комплексів, розуміючи, що це невід’ємна частина зручного і розумного міста.

Загалом до суми велосипедних доріжок та велосмуг додалось 11 кілометрів і на кінець року в Києві існує 69 кілометрів велодоріжок. У 2018 році розширився експеримент із суміщеного руху велосипедистів та громадського транспорту у виділених смугах. До вже наявних 12 кілометрів смуг громадського транспорту де дозволено рух на велосипеді, в серпні додалось ще 5 кілометрів. Наразі загальна довжина виділених смуг із суміщеним рухом – 17 кілометрів.

Щодо велосипедних парковок в місті, то й у 2018 році левова частка встановлення — приватні ініциативи, і в більшості випадків, нажаль, це не завжди безпечні та комфортні конструкції велосипедних стійок. За рік кількість велопарковок у Києві майже подвоїлась і до минулорічної суми додалось 355 локацій, облаштованих велопарковками та з усіма умовами для містян, що обирають велосипед як міський транспорт.

Тож для чого потрібні зібрані дані? Вже зараз їх можна використовувати для аналізу, виявлення закономірностей, напрямків розвитку, а також для ухвалення рішень щодо велосипедної інфраструктури міста. З огляду на слабкі місця, ми краще розуміємо проблему та швидше знаходимо шлях для її вирішення — наприклад, що конкретно потрібно змінити вже сьогодні. І це стосується абсолютно кожного району міста. У такий спосіб мапа стане в пригоді не лише для жителів міста, але й для проектувальників, забудовників, інженерів, громадських активістів — всіх, хто прагне змінити місто на краще.

У 2019 році ми розпочнемо третій рік дослідження зі збору даних, щоб отримати актуальну та оновлену мапу та проаналізувати динаміку розвитку велосипедної інфраструктури в Києві.