SMART МІСТО 2019: серед українських міст визначать найрозумніші

SMART МІСТО 2019: серед українських міст визначать найрозумніші

У рамках Kyiv Smart City Forum 2019 відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з упровадження інноваційних рішень в інфраструктуру. Запрошуємо представників українських міст взяти участь у конкурсі. Найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи будуть відзначені в 5 номінаціях:

  • Відкрите інноваційне місто — за успішне залучення громадян до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій.
  • Найкраща транспортна модель міста — за найвищі стандарти в розвитку міської транспортної інфраструктури.
  • Найкомфортніше місто для життя — за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення.
  • Місто стартапів — за підтримку в запуску інноваційних проектів та технологічних рішень, спрямованих на вдосконалення міського простору.
  • Екологічно відповідальне місто — за використання розумних технологій для захисту та міської екосистеми.

Продемонструйте втілені інноваційні проекти, аби вибороти звання найкращих у своїх номінаціях. 

Для участі в конкурсі заповніть до 15 вересня заявку, обов’язково вказавши номінацію, у якій ви хочете презентувати успішні проекти вашого міста за останній рік. Кожен учасник може подати необмежену кількість проектів у будь-яку з номінацій, однак не один і той самий у кілька різних номінацій. Експертне журі проаналізує всі заявки та визначить найкращих учасників у кожному з напрямків. Переможці конкурсу “SMART МІСТО 2019” будуть нагороджені 1 жовтня під час офіційного відкриття Kyiv Smart City Forum 2019. Конкурс відкритий для всіх українських міст.

Kyiv Smart City Forum 2019 — одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Мета заходу — привернути увагу до використання інноваційних сервісів для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість з найкращими українськими і світовими практиками.