Топ-5 smart рішень для вашого улюбленця.

Топ-5 smart рішень для вашого улюбленця.

Автоматична поїлка для води

Механізм пристрою подібний до фонтану, аби вода не переливалася за край. Миска обладнана датчиком води та спеціальним таймером, що вмикає та вимикає воду у визначений господарем час. Більшість пристроїв розкладні: їх зручно мити та змінювати фільтр. Об’єм пристрою від літру та більше. Варіанти розумних поїлок можна знайти тут: PET SAFE (USA), PetSafe Drinkwell.

Розумна годівниця

Ще один розумний пристрій для годування вашої тварини. Управляти пристроєм можна на відстані, через мобільний додаток. Це надає змогу вчасно та порційно годувати улюбленця, якщо господар знаходиться не поруч. Додаток працює як на системі IOS, так і на Android.  А ще, у деяких годівницях вбудована відеокамера, завдяки якій можна зв’язатися зі своїм домашнім улюбленцем. Пристрій працює на звичайних батарейках або на акумуляторі. Серед розумних годівниць існують такі: Розумна кормушка для домашніх тварин,  Годівниця автомат Trixie TX 4 Plus, Petwant PF-102.

Ігровий робот

Компанія iFetch розробила розумну машину, що кидає м’яч собакам. Алгоритм дій простий: тварина кладе м’яч у відведене для цього місце, вмикається попереджувальний сигнал, після чого іграшка вилітає, а щасливий пес біжить за ним.

Компанія випустила окремі моделі іграшки для маленьких та великих собак:

  • iFetch підходить для маленьких цуценят. Пристрій кидає м’ячі розміром 1,5 см. Можна регулювати відстань кидка від 3 до 9 метрів.
  • iFetch Too призначена для середніх та великих собак. Розмір м’яча 2,5 см, відстань від 3 метрів і більше.
  • iFetch Frenzy може випускати рандомно м’ячі по 1,6 см. Розвиває реакцію та увагу тварини.

Розумний повідець для тварин. Один із найкорисніших розумних пристроїв для тварин. Повідець працює з мобільним додатком. Підключається до телефону через Bluetooth. Повідець здійснює запис маршруту та рахує кількість пройдених кроків. До того ж, через додаток можна запрошувати друзів до вашої прогулянки. При вхідному виклику та повідомленні повідець вібрує. Пристрій має світлодіодну підсвітку та ліхтарик. Довжина 1,5 метра.

Pet Space bag

Сумка для транспортування тварин. Корпус рюкзака виготовлений з якісного міцного матеріалу та обладнаний вентиляційними отворами, включно з оглядовим віконцем для тварини. Рюкзак призначений для тварин вагою до 7 кг, має жорстке дно та невеликий розмір 30x28x44 см. Варіанти “космічного рюкзака”: AnimAll SpacePet, Pet Space bag.

Кожний smart пристрій полегшує життя людині. А якщо це стосується домашнього улюбленця — спрощує вдвічі. Тож завдяки сучасним технологіям можна економити час розумно, виглядаючи водночас стильно.