Smart City Hackathon 2020: у квітні пройде всеукраїнський хакатон із розробки інноваційних рішень

Smart City Hackathon 2020: у квітні пройде всеукраїнський хакатон із розробки інноваційних рішень

Ініціатива Kyiv Smart City та Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА спільно з Комп’ютерною академією ШАГ організовують Smart City Hackathon 2020, всеукраїнський хакатон із розробки інноваційних рішень для ІТ-фахівців. 

Дата: 14-15 квітня
Місце проведення: Innovecs Hub, бульвар Вацлава Гавела, 6з
Реєстрація за посиланням » http://bit.ly/37E4h33.

Головна мета хакатону — розробка нових ідей та рішень, що принесуть користь місту та покращать рівень життя його жителів. Хакатон присвячений розробкам технологічних рішень, мобільних додатків та веб-сервісів. Особлива увага приділятиметься проектам, що мають суспільно-корисне значення.

Ми шукаємо сильну команду,від 3 до 5 учасників, ідею або стартап, які принесуть успіх місту та бачення шляхів реалізації запланованого. Технічні вимоги до команд: http://bit.ly/2SBCGel. Орієнтовна кількість команд-учасників — 40. Обов’язковий реєстраційний внесок з команди – 500 грн. 

Серед пріоритетних напрямків: smart city технології та рішення, IoT – Інтернет речей, Machine Learning та Big Data, cleantech, урбаністика, екологія та енергоефективність, технології для індустрій креативної економіки, фінансовий сектор, медицина, освіта та інше. Технологічний стек – без обмежень. Заохочуються проекти із застосуванням рішень на основі IoT, Blockchain, AI.

У фіналі буде відібрано три команди з найкращими рішеннями за думкою журі. Кожна з команд отримає грошову винагороду у розмірі 100 000 грн., цінні подарунки від спонсорів та відзнаку «Соціально-відповідальний IT-підприємець». Усі команди, які візьмуть участь у хакатоні, отримають пам’ятні подарунки від спонсорів та грамоту від міського голови. Нагородження переможців відбудеться 15 квітня в Innovecs Hub за адресою бульвар Вацлава Гавела, 6з.