Штучний інтелект: як бізнес і влада вирішують питання етики використання нових технологій

Штучний інтелект: як бізнес і влада вирішують питання етики використання нових технологій

Однією з головних тем цьогорічного економічного форуму в Давосі став штучний інтелект, а саме способи його впровадження в наше життя. Очевидно, що створити машину, яка була б більш етичною за людей, неможливо, тому відповідальність за упередженість таких систем несуть розробники й користувачі. Згідно з результатами опитування SAS, 92% світових компаній проводять тренінги з етики штучного інтелекту, а 74% щотижня оцінюють результати роботи впроваджених ШІ-рішень. Частина з них навіть створила спеціальні комітети, які аналізують роботу таких ресурсів.

Поки що ШІ не вдалося перевершити людину у творчості чи інтелектуальних здібностях. Його сильними сторонами залишаються обробка великого об’єму даних, визначення шаблонів та прогнозування, але не розпізнавання упереджень або нюансів соціального контексту. Це одна з причин, чому автоматизовані сервісні системи ніколи не витіснять людської праці. ШІ може проаналізувати історію хвороби пацієнта і призначити курс лікування, проте персоналізовані рекомендації може дати лише досвідчений медичний працівник.

Аби пом’якшити потенційні недоліки й загрози ШІ, компаніям доведеться самостійно шукати шляхи етичного впровадження цих технологій. Facebook, наприклад, зголосився підтримати програму Мюнхенського технічного університету і виділив 7,5 мільйона доларів на дослідження етики використання штучного інтелекту. Проект покликаний вивчити фундаментальні етичні проблеми, пов’язані із впровадженням систем на базі ШІ.

Уряди різних країн також приділяють увагу цьому питанню. У Сінгапурі одні з найсприятливіших умов для ведення бізнесу у світі, проте без прогнозування майбутніх результатів стабільний і довгостроковий ріст компанії неможливий. Саме тому представники країни на тому ж форумі в Давосі презентували список рекомендацій для приватного сектора щодо того, як досягти прозорого, підзвітного й «орієнтованого на людину» застосування ШІ. 

Ще одна тема, яка хвилює користувачів систем на базі ШІ, — це захист даних. І тут найефективнішим рішенням, на думку фахівців, може стати створення державної служби, яка здійснює контроль за порушеннями. Це дозволило б одразу дізнатися про злам облікового запису і зменшити збитки від викрадення інформації.

Економічні й політичні лідери досі розв’язують питання, як найкраще контролювати цифровий світ, аби це не позначилося на інтересах суспільства. У цій справі важливо з оптимізмом дивитися на можливості, які може відкрити ШІ та інші новаторські технології, і водночас пильно стежити за тим, як користувачі взаємодіють із цими інструментами.