Kyiv Smart City проводить другий еко-воркшоп

Kyiv Smart City проводить другий еко-воркшоп

«Моніторинг водних ресурсів: проблеми та перспективи» — другий екологічний воркшоп, який проводить Kyiv Smart City.

З 2017 року в Україні скасовано санітарно-епідеміологічний стандарт, який обмежував забруднення поверхневих вод. Іншого документу йому на заміну міністерства не затвердили, що дало можливість споживачам неконтрольовано скидати небезпечні хімічні речовини у басейни річок по всій Україні. Kyiv Smart City працює над недопущенням погіршення стану вод. Для цього ми проводимо широкі обговорення екологічного стану водних ресурсів і напрацьовуємо рекомендації щодо розробки Водної стратегії Києва.

Цього четверга в Kyiv Smart City Hub ми презентуємо власне дослідження поверхневих вод Києва. Команда провела ретроспективний аналіз хімічного складу вод і проаналізувала якісні зміни води за 34 роки. Ми спрогнозували подальші зміни стану поверхневих вод міста, щоб наочно продемонструвати вплив техногенної діяльності та зменшити її вплив.

Будуть присутні експерти з: Управління водних ресурсів у Києві та Київській області, Міністерства екології, Дніпровське басейнове управління водних ресурсів, КП “Плесо”, Управління екології та природніх ресурсів КМДА, Комітету з питань житлово-комунальної інфраструктури, благоустрою, ритуальних послуг, екології, енергоефективності та охорони навколишнього середовища при КМДА, Громадської ради при Голосіївській РДА, ГО «Екодія», ТОВ «БІТ ТЕХНОЛОДЖІ», Public lab, ГО «Водний Рух Київщини», КНУ ім. Т. Г. Шевченка, ІКД НАН України та ДКА України, Центральної геофізичної обсерваторії імені Б. Срезневського, Інституту водних проблем НАНУ.

Захід відбудеться за адресою: проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5, Kyiv Smart City Hub.