“Розумний” транспорт: як Швеція досягла максимальної безпеки на дорогах

“Розумний” транспорт: як Швеція досягла максимальної безпеки на дорогах

У 1997 році влада Швеції затвердила програму з підвищення безпеки дорожнього руху Vision Zero. Її завданням було зняти з водіїв усю провину за дорожньо-транспортні пригоди зі смертельними наслідками, а натомість зробити так, щоб у вирішенні проблеми брали участь і служби, які будують та обслуговують дороги, і виробники автомобілів. Такий підхід буквально перевернув традиційну точку зору на безпеку дорожнього руху з ніг на голову. Відтоді муніципалітети, комунальні служби, автовиробники та органи влади почали співпрацювати для досягнення амбітної мети — максимально підвищити безпеку на дорогах. І їм це вдалося: з 2000 року, попри збільшення парку транспортних засобів, число загиблих на дорогах у Швеції скоротилося вдвічі — з 591 до 253 випадків. Тепер Транспортна адміністрація Швеції прагне до 2020 року знизити число загиблих в аваріях до 220 осіб.

Трафік як цілісна система

Фахівці зі служби безпеки дорожнього руху Швеції стверджують, що ключем до успіху концепту Vision Zero став розгляд транспортної мережі як “цілісної системи”.

“Люди завжди робитимуть помилки. Ви не можете розраховувати на те, що цього ніколи не станеться, — каже Марія Краффт, начальниця служби безпеки дорожнього руху. — Але, як і на атомній електростанції, помилки людей на дорогах не повинні призводити до руйнівних наслідків. Саме тому ми зосередили зусилля на створенні систем, які б запобігали таким наслідкам”.

Задум полягає в тому, щоб закласти аспекти безпеки в саму систему дорожнього руху і враховувати їх під час планування, проектування та будівництва інфраструктурних проектів. Наприклад, якщо вам потрібно проїхати перехрестя, де діє обмеження швидкості 80 км/год, то ви проектуєте дорогу таким чином, щоб забезпечити послідовне зниження швидкості автомобілів. Наслідки аварій при зіткненні автомобілів на меншій швидкості так само жахливі, але це знижує імовірність смертельних випадків.

Також у рамках Vision Zero було розроблено новий формат доріг — “2+1”. Кожні кілька кілометрів на дорозі з’являються дві смуги в одному напрямку руху, що дозволяє водіям обганяти інші автомобілі без ризику спричинити аварію.

Інші заходи були спрямовані на зміну поведінки водіїв, наприклад, забезпечення того, щоб люди дотримувалися обмежень швидкості. Крім встановлення знаків і камер, із цією метою дороги в містах зробили вужчими, а тротуари, навпаки, — ширшими. Це змусило водіїв їздити у жвавих районах повільніше. 

Ще одним інструментом підвищення безпеки на шведських дорогах стало заохочення виробників автомобілів до оснащення транспортних засобів додатковими функціями, як-от гучний сигнал, який відключається лише тоді, коли пасажири пристібають ремені безпеки.

А щоб розв’язати проблему з дикими тваринами, які вибігають на дорогу, на узбіччях встановили загороджувальні сітки. А там, де цього робити не можна, наприклад, у місцях міграції, діє обмеження швидкості та стоять відповідні знаки.

Результати Vision Zero в цифрах

У Швеції сьогодні один з найнижчих у світі показників смертності на дорогах на душу населення — 25 осіб на 1 мільйон населення. Краща статистика лише в Норвегії та на Мальті. В Україні, наприклад, на мільйон жителів припадає близько 78 смертельних випадків у результаті ДТП.

Доріг у форматі “2+1” було побудовано понад три тисячі кілометрів. І досвід показав, що вони є на 90% безпечнішими, ніж автомагістралі.

У багатьох місцях встановили обмеження швидкості 30 км/год, що також знизило вірогідність страшних аварій. Оскільки найбільш вразливими учасниками дорожнього руху є пішоходи та велосипедисти, то це стало дієвим способом їх захистити. Адже шанс загинути від зіткнення з автомобілем, який рухається зі швидкістю 30 км/год, становить менш як 10%, а з тим, що їде зі швидкістю 50 км/год, — цілих 80%. Крім того, усі діти віком до 15 років, зобов’язані одягати шолом, коли катаються на велосипеді. 

Діджиталізація й автоматизація також допомагають суттєво підвищити безпеку дорожнього руху. Наприклад, геозони — віртуальні периметри — можна використовувати для обмеження швидкості транспортних засобів до максимально допустимої в цьому районі.

“Розумній” транспортній системі та питанням безпеки на дорозі буде присвячено окремий тематичний сектор KYIV SMART CITY FORUM 2019, який відбудеться 1 жовтня у КВЦ “Парковий”. Це один із наймасштабніших заходів Європи, присвячених розвиткові “розумної” міської інфраструктури, на якому виступить понад 60 українських і закордонних експертів. Зокрема, своїм досвідом і знаннями поділяться Володимир Шульмейстер, директор напряму «Інфраструктура майбутнього» і колишній заступник Міністра інфраструктури України, та Фред Джоунс, керівник напряму «Нова мобільність» у Великобританії та Ірландії. 

Крім того, на вертолітному майданчику “Паркового” відбудуться тест-драйви електрокарів і гібридів, у рамках яких учасники Форуму зможуть випробувати автомобілі майбутнього. Приходьте за корисною інформацією та яскравими враженнями. Квитки можна придбати ТУТ .