Круглий стіл «Етика використання Artificial intelligence (AI) в місті».

Круглий стіл «Етика використання Artificial intelligence (AI) в місті».

5 березня 2019 року громадська організація «СМАРТ СІТІ ХАБ» розпочала масштабний проект під назвою AI for Kyiv, що фінансується організацією LuminateПроект Artificial intelligence (AI) for Kyiv — Штучний інтелект для Києва — покликаний ініціювати дискусію про цифрові права людей в Україні та розробити практичні приклади прозорого, підзвітного та справедливого використання штучного інтелекту/автоматизованого прийняття рішень службами Київської міської адміністрації. Спільно з представниками громадськості, команда проекту досліджуватиме питання етики та прозорості використання автоматизованого прийняття рішень у Києві. У рамках проекту AI for Kyiv ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» за підтримки Luminate організовують круглий стіл «Етика використання Artificial intelligence (AI) в місті».

Дата: 12 квітня 2019 року.

Час: з 10:00 по 13:00.

Локація: Smart City Hub (просп. Академіка Глушкова 1, п. №5).

До участі запрошуються представники компаній та організацій, що досліджують та висвітлюють питання етики у сфері технологій, розробники алгоритмів AI, фахівці Machine Learning і Deep Learning.

Круглий стіл проведуть представники проекту AI for Kyiv. На заході будуть обговорені наступні теми:

  • політика використання технологій штучного інтелекту в столиці;
  • варіанти використання технологій AI та його впровадження;
  • роль штучного інтелекту у розбудові міського простору;
  • етичний аспект;
  • використання розробок на базі AI.

Учасники круглого столу також матимуть змогу долучитися до формування політики використання технологій штучного інтелекту в Києві, обговорити необхідність розробки сервісів та інструментів на базі AI, а також потенційно важливі сфери їх застосування.

Участь у круглому столі безкоштовна за умови попередньої реєстрації та додаткового підтвердження від організаторів. Підтвердження або відмова буде вам надіслана впродовж 5-ти днів.

Реєстрація за посиланням.