Робота майбутнього: чи замінить штучний інтелект людей

Робота майбутнього: чи замінить штучний інтелект людей

Згідно з прогнозом міжнародної консалтингової компанії McKinsey Global Institute, до 2030 року від 400 до 800 мільйонів працівників по всьому світу можуть втратити свої робочі місця через те, що їх замінять роботи. Проте ще до оприлюднення цих даних світом почали ширитися побоювання, що розумні комп’ютерні програми призведуть до масового безробіття. 

Не варто сприймати нові технології песимістично, радять Кен Голдберг з Каліфорнійського університету в Берклі та Винод Кумар, виконавчий директор індійської телекомунікаційної компанії Tata Communications. Вони підготували звіт, у якому запевняють, що ШІ не позбавить людей роботи, а навпаки, дасть їм можливість стати більш продуктивними та творчими. 

Таких висновків Голдберг і Кумар дійшли після того, як провели опитування серед 120 керівників вищої ланки. Більшість із них (77%) переконані, що ШІ радше створить нові посади, ніж обійме наявні. При цьому 71% опитаних очікують, що перепрофілювання кадрів відбудеться вже в найближчі п’ять років. Додаткові вміння можуть знадобитися, щоб впоратися з новими технологіями, і більш ніж половина босів вже почали навчати цьому своїх підлеглих.

Оптимізм авторів дослідження пояснюється ще й тим, що попередні технологічні зрушення не мали негативного впливу на зайнятість. Поява штрих-кодів на товарах не призвела до звільнення касирів, а встановлення банкоматів допомогло працівникам банків приділяти більше часу наданню фінансових консультацій клієнтам.

ШІ також може полегшити виконання деяких завдань, наприклад, керування вантажівкою. Водії побоюються, що після появи на дорогах безпілотного транспорту вони залишаться без роботи. Проте фахівці впевнені, що цього не станеться, адже маневрувати вантажівкою по жвавих вулицях набагато складніше, ніж їхати по автостраді, і прилад із цим не впорається. Натомість за межами міста водій зможе ввімкнути автоматичний режим і трохи відпочити. Так само відбувається під час польоту на реактивних літаках, де пілоти керують злетом і посадкою, але вмикають комп’ютер на висоті 10 000 км. До того ж використання ШІ може усунути вірогідність нещасного випадку через помилку втомленого водія.

У межах офісної роботи ШІ може допомогти із завданнями, які потребують обробки великого об’єму даних. Це дозволить працівникам вивільнити час для більш важливих стратегічних рішень. А в багатонаціональних компаніях ШІ може перекладати тексти в режимі реального часу і полегшувати спілкування між колегами, які розмовляють різними мовами. Також програми на основі ШІ могли б аналізувати електронні листи, робити стенограми засідань, шукати експертів з інших підрозділів компанії для роботи над новим проектом або допомагати знайти нових співробітників.

Хелен Пойтевін з дослідницької компанії Gartner говорить, що деякі компанії вже використовують ШІ. Одні — щоб дати можливість своїм працівникам опанувати нові навички, інші — щоб отримати від колег зворотний зв’язок про те, чим вони незадоволені. Усе це дозволяє керівникам вжити правильних заходів і покращити умови праці підлеглих. Так чи інакше, усе залежить від роботодавців і їхньої здатності використати ШІ на благо компанії та колективу.