У Києві презентують безкоштовну навчальну програму з Software Testing для людй з інвалідністю

У Києві презентують безкоштовну навчальну програму з Software Testing для людй з інвалідністю

Проект «Be QA Today» — безкоштовні курси для людей з фізичною інвалідністю з Тестування Програмного Забезпечення (Software Testing). “Пілотний” курс буде відбуватися у м. Києві з 26 червня до кінця вересня. Проект створено, щоб дати можливість людям з фізичною інвалідністю (що мають тяжкі форми захворювань або травм 1 та 2 груп інвалідності) отримати безкоштовну освіту та базові знання за спеціалізацією “тестування програмного забезпечення” (Software Test Engineer) та допомогти зі стажуванням в ІТ компаніях України або freelance.

Організатори проекту  націлені на найвразливішу групу — людей з важкими формами фізичної інвалідності, серед яких: люди з інвалідністю з дитинства, що отримали травми, воїни АТО, що набули інвалідності в наслідку бойових дій на сході країни та ін. Наразі, за результатами онлайн реєстрації, була відібрана група учасників в кількості 15 осіб, серед яких є, як кияни, так і учасники з інших міст України, які на час навчання (три місяці) переїдуть до Києва. «Пілотний» запуск програми передбачає он-лайн навчання 2 рази протягом тижня, що відбуватимуться в UNIT.City, та 1 раз офф-лайн (практичне заняття у групах) на вихідних.

Офіційна презентація курсу, вручення сертифікатів  людям із інвалідністю, відбудеться 18 червня 2018 року о 10:00. Локація проведення заходу – Kyiv Smart City Hub, ВДНГ, 5-й павільйон.

Контактна особа для акредитації – Юлія Ресенчук, тел: +380959350302, j.resenchuk@gmail.com