На KYIV SMART CITY FORUM 2019 провели щорічну церемонію нагородження SMART МІСТО-2019

На KYIV SMART CITY FORUM 2019 провели щорічну церемонію нагородження SMART МІСТО-2019

У рамках KYIV SMART CITY FORUM 2019 провели щорічну церемонію нагородження SMART МІСТО-2019

У рамках Kyiv Smart City Forum 2019 відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з упровадження інноваційних рішень в інфраструктуру. Мета конкурсу — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими українськими проектами.

Експертне журі проаналізувало понад 100 конкурсних заявок та визначили найуспішніші проекти у 5 номінаціях. 

У номінації Відкрите інноваційне місто — за успішне залучення громадян до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій — перемогли Тернопіль, Тетіївська ОТГ, Київська область, Дрогобич

Найкраща транспортна модель міста — за найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури — були відзначені Житомир, Львов та Маріуполь

Найкомфортніше місто для життя — за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення — нагороди отримали Харків, Умань, Чортків.

Місто стартапів — за підтримку у запуску нових інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору — перемогу здобули. Славутич, Шостка, Маріуполь.

У номінації Екологічно відповідальне місто — за використання розумних технологій для захисту та міської екосистеми визнані переможцями  Біла Церква, Миргород, Іллінці.