Музика та громадський активізм: Kyiv Smart City стане учасником Atlas Weekend

Музика та громадський активізм: Kyiv Smart City стане учасником Atlas Weekend

Вже 4 липня найбільший музичний фестиваль України — Atlas Weekend — збере на одній Алеї громадські організації, які своєю діяльністю змінюють світ на краще.

Цього року, крім виступів найкращих українських та закордонних музикантів, гості фестивалю Atlas Weekend почують найуспішніші кейси громадських організацій. Кожен охочий зможе долучитися до різнопланових проектів, перейняти досвід активної молоді у впровадженні новаторських рішень, поділитися власними ідеями щодо розвитку міського середовища та разом обговорити плани на майбутнє.

Kyiv Smart City також стане учасником Алеї громадських організацій. Ми презентуємо освітній, інноваційний, соціальний напрямки нашої діяльності, розповімо successful stories творення змін та поділимося досвідом боротьби з підводними каменями у громадському секторі. А також детально розповімо про сервіси та інструменти, які вже зараз надають можливість кожному жителю впливати на розвиток інфраструктури свого міста.

Наша команда понад два роки об’єднує киян, бізнес, активну громаду та владу задля розвитку розумної міської інфраструктури. Діяльність ініціативи побудована на принципах відкритих даних, розумного та прозорого управління з метою перетворення Києва на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Ми прагнемо зробити життя в місті осмисленим, комфортним та безпечним.

Приходьте 4 липня на фестиваль вашого літа, щоб дізнатися про впровадження smart-технологій у міський простір, нові проекти щодо покращення інфраструктури, новації у сфері ІТ-освіти для молоді та інструменти впливу для покращення свого середовища.

Долучайтеся до творення змін разом з командою Kyiv Smart City.