Маркетингова стратегія проекту: у Києві продовжується навчання в рамках Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator

Маркетингова стратегія проекту: у Києві продовжується навчання в рамках Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator

Для підприємця-початківця запустити інноваційний проект у місті — реально!  Однак, щоб досягти успіху, йому знадобиться екcпертна допомога та технічні ресурси. Саме тому з 16 грудня в рамках програми Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator за участю найкращих професіоналів ми навчаємо міські стартапи, як покращити їхні продукти та рішення, а потім реалізувати їх на глобальному ринку інновацій. 

Спікери програми — фахівці з багаторічним досвідом у підприємництві, IT-галузі та інвестуванні. Це представники влади, представники ГО «Київ Смарт Сіті», ізраїльські партнери та галузеві експерти. На лекціях та воршопах вони охоче діляться з учасниками актуальними знаннями, консультують з технічних та бізнес-питань, описують реальні кейси з власної міжнародної практики. У фокусі навчальної програми — питання фандрейзингу та адміністрування проектів, покращення технологічної складової продукту, а також дизайн, маркетинг і комунікації. 

У перший лекційний день Юрій Назаров та Ярослава Бойко окреслили пріоритетні напрями проектів, які є найбільш перспективними для розвитку інформаційно-комунікаційної структури міста. Ізраїльські партнери Авішаі Віктор Анкрі та Гал Москович надали учасникам практичні поради з формування команди та застерегли від типових помилок на першому етапі імплементації проекту.

На другий день лекцій учасники вчилися формуванню маркетинговій стратегії, яка забезпечить високі показники продажів. Одед Йоель та ДанилоТонкопій надали покрокові рекомендації, як запустити інноваційний продукт та зробити його комерційно успішним. Павло Рижий розповів у деталях про принципи гнучкого менеджменту та правила колаборації з великими корпораціями. Ці знання знадобляться стартапам на різних етапах імплементації проекту. 

Програма Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator — це динамічний процес, в рамках якого учасники отримаують важливі знання про етапи розбудови успішного бізнесу та вивчають особливості запуску технологічних продуктів. На наступних лекціях майбутні інноватори дізнаються, як грамотно побудувати бізнес-модель та напрацювати рішення, що допоможуть віднайти баланс між ризиками та можливостями під час запуску стартапу. Ми надаємо всю можливу допомогу, щоб пришвидшити реалізацію нових продуктів та рішень для покращення якості життя у місті. Інноваційне навчання триває!