Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас!

KYIV SMART CITY FORUM 2018 – одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум стане платформою для активної спільноти, яка цікавиться міською тематикою.

На Kyiv Smart City Forum 2018 Ви:

  • побачите найпрогресивніші смарт-проекти міст України;
  • отримаєте реальні ідеї для стартапу від ідеологів smart-технологій;
  • почуєте success stories з усього світу та рекомендації від лідерів думок з 11 країн;
  • зможете відвідати два воркшопи, які розкриють ваш потенціал підприємця та інноватора;
  • дізнаєтеся, як запустити власний стартап на майстер-класі та багато іншого.

На форумі на вас чекають: 50 найцікавіших міжнародних та українських спікерів, 6 секцій та виступи формату Short Talks. Понад 1200 учасників, Smart Expo Zone, LOUNGE ZONE.

Один із ключових урбаністів Гамбурга Йорг Райнер Ноеніг розповість про те, як інформація і дані впливають на сучасну урбаністику. А Хірокі Мацура — світовий урбаніст, продемонструє прийоми трансформацій міст які відбулись у всьому світі. У свою чергу людина-легенда — Марк Гінзбург ексклюзивно для Kyiv Smart City Forum 2018 розповість про впровадження блокчейна.

«Крім того, на нашому майстер-класі «Інструменти створення smart-city стартапів» ви дізнаєтеся, як створити свій незвичайний і унікальний стартап і почуєте реальні ідеї завдяки яким зможете почати свій власний бізнес».Все перераховане вище лише невелика частина того, що слід чекати гостям Kyiv Smart City Forum 2018. І тільки особисто відвідавши захід ви в повній мірі отримаєте важливу інформацію, яка обов’язково стане в нагоді вам у створенні власного бізнесу.

Долучайтеся до smart-спільноти та змінюйте міський простір вже сьогодні! Квитки за посиланням >> http://bit.ly/2x1SdZd