У Києві презентують Kyiv Urban Atlas — план міста для моніторингу його росту, озеленення та комфорту

У Києві презентують Kyiv Urban Atlas — план міста для моніторингу його росту, озеленення та комфорту

30 травня міська ініціатива Kyiv Smart City спільно з Інститутом космічних досліджень НАН України та ДКА України презентує унікальний для України проект — Kyiv Urban Atlas. Це перший атлас міста у Східній Європі з прогнозом змін його території на найближчі 5 років.

Дата: 30 травня 2019 року
Час: 10:00 – 13:00
Місце: Kyiv Smart City Hub, просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5

Міський атлас — це детальний геопросторовий план з функцією збору та аналізу інформації щодо його інфраструктури та впровадження на основі цих даних відповідних управлінських рішень. Подібні атласи вже мають міста у 28 країнах Європи. Повний їх перелік можна побачити на офіційному сайті Європейської агенції довкілля. Київ першим зі Східної Європи поповнить цей список.  

Атлас дозволяє спрогнозувати рівень росту забудови міста та його озеленення, а також створити температурну карту. Також він дає можливість виявити так звані міські острови тепла — райони, що найбільше нагріваються через високий рівень забруднення повітря. Це дозволить вжити заходів щодо пом’якшення такого ефекту.

Kyiv Urban Atlas пропонуватиме рішення для створення максимально комфортного життя у столиці в найближчі кілька років і сприятиме ефективним управлінським рішенням. Проект було розроблено в рамках угоди про співпрацю між  ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ», Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради, Інститутом космічних досліджень НАН України та Державного космічного агентства України.

Запрошуємо науковців, урядовців, представників громадських організацій та бізнесменів взяти участь у презентації атласу. Зареєструватися на захід можна ТУТ.