150 дітей успішно завершили курс Scratch у рамках шкільного IT-факультативу Kyiv Smart City School

150 дітей успішно завершили курс Scratch у рамках шкільного IT-факультативу Kyiv Smart City School

22 травня в Kyiv Smart City Hub відбулося святкове вручення сертифікатів 150 дітям, які пройшли курс зі Scratch у рамках шкільних IT-факультативів Kyiv Smart City School.

У грудні 2018 року Kyiv Smart City School відкрила на базі комунальних шкіл столиці свої освітні філії, аби зробити ІТ-освіту доступною кожному. До програми долучилося 14 шкіл, завдяки чому понад 400 учнів 5-7 класів змогли опанувати Scratch — мову програмування, що була розроблена в Массачусетському технологічному інституті для навчання основам кодування.

У рамках заходу відбувся квест smart-покоління в парку ВДНГ. Аби позмагатися за призи, учасникам 11 команд потрібно було продемонструвати свою уважність, кмітливість та навички з користування технологіями. Наприклад, розв’язати ребус, скласти пазл, знайти та сфотографувати певний об’єкт. Таким чином діти в ігровій формі змогли розширити свої знання про розумне місто та дізнатися про smart-рішення, що допомагають зробити життя в місті безпечнішим і більш комфортним.

Три найактивніші команди отримали супер-призи — сертифікати на екскурсію до лабораторії Public Lab, а команда-переможець — ще й сертифікат у квест-кімнату «Під замком».

І місце: школа №110.

ІІ місце: школа №275.

ІІІ місце: школа №3.

Решта команд отримали заохочувальні призи.

Школи №275, №110, №3 та №80 найактивніше співпрацювали з Kyiv Smart City School протягом навчального року, також не залишилися без подарунків. Кожен навчальний заклад отримав по два крісла-мішка. Незважаючи на дух суперництва, що панував між командами, діти весело провели час, знайшли нових друзів з інших шкіл та взяли участь у спільній фотосесії.

Kyiv Smart City School було створено, аби навчити дітей основам кодування та робототехніки, розказати їм про світові тренди у розбудові розумних міст та новітні українські проекти, що допомагають робити життя максимально комфортним, безпечним та екологічним. У 2019-2020 роках міська ініціатива Kyiv Smart City планує залучити до освітніх програм понад 10 тисяч учнів та їхніх батьків. Ми віримо, що це допоможе нам виховати в Україні нову smart-генерацію.