Kyiv Smart City проводить третій еко-воркшоп

Kyiv Smart City проводить третій еко-воркшоп

«Зміни клімату: як повернутись до точки неповернення?» — третій екологічний воркшоп, який проводить міська ініціатива Kyiv Smart City.

Паризька кліматична угода була ратифікована Україною 14.07.2016 року. Одне із завдань угоди — поглиблення наукових знань про клімат. У тому числі дослідження та систематичні спостереження кліматичних систем. Угода посприяла популяризації інформації про зміни клімату серед населення.

Цього четверга в Kyiv Smart City Hub ми спільно з експертами працюватимемо над планом спільних дій щодо протидії змін клімату в Україні та Києві.  Разом ми сформуємо пропозицію для редагування Плану дій щодо сталого енергетичного розвитку Києва 2018-2020 в частині адаптації до вимог Паризької кліматичної угоди та постановкою цілей до 2030 року.

Серед експертів представники від: Міністерства екології та природних ресурсів України, Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА), Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА), Інституту космічних досліджень НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Global Water Partnership та United Nations Development Programme, громадських організацій та ініціатив.

Захід відбудеться за адресою: проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5, Kyiv Smart City Hub.