Kyiv Smart City на глобальному воркшопі Smarter Together

Kyiv Smart City на глобальному воркшопі Smarter Together

З 17 по 19 січня в Мюнхені відбувся глобальний smart city воркшоп Smarter Together, організований муніципалітетами Мюнхена, Відня та Ліона. Він об’єднав команди європейських міст, в тому числі й Києва, які спільно обговорювали реальні кейси, створювали нові візії та підходи в рамках окремого проекту Європейського Союзу.

Залучення містян, централізоване теплопостачання та відновлювана енергетика, цілісне оновлення, інтелектуальні дані та електронна мобільність, міський розвиток та інновації – саме такими були теми заходу.

Лекції, воркшопи, тренінги. Протягом трьох днів команда Kyiv Smart City мала можливість ознайомитись зі всіма аспектами впровадження smart city технологій в Європі та, звісно ж, поділитись власним досвідом. Презентація в мюнхенській мерії директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрія Назарова викликала справжній фурор. Адже багато хто в Європі навіть не здогадується про те, наскільки вже розвиненою є цифрова інфраструктура української столиці.

А вже через кілька місяців ми очікуємо на візит представників команди Smarter Together до Києва.