Kyiv Smart City Forum 2020: програма форуму

Kyiv Smart City Forum 2020: програма форуму

Щохвилини в найпрогресивніших країнах світу технології допомагають подолати кризу та сприяють відновленню активного міського життя. Київ є частиною глобального інноваційного середовища. Восени експерти з технологій, урбаністи, підприємці, представники влади та антикризові менеджери зберуться онлайн на Kyiv Smart City Forum 2020, щоб у прямому ефірі поділитися механізмами та практиками адаптації мегаполісів в епоху невизначеності. В рамках форуму ми ділимось досвідом найефективніших цифрових рішень у містах, які оперативно реагують на виклики часу.  

Програма форуму складається з шести секцій, які висвітлюють найактуальніші проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення. В основі програми – унікальний контент з міської тематики, реальні кейси вдосконалення цифрової інфраструктури, практичні поради для розвитку бізнесу та інвестицій. На форумі ми відновлюємо міжсекторальну комунікацію та налагоджуємо зв’язки між містами для продуктивної співпраці в усіх аспектах smart-життя.

У секції “Smart Сity” експерти розкажуть про світові тенденції розвитку розумних міст та кризові ситуації під час пандемії, які вдалося успішно подолати за допомогою технологій. Дізнаємося, як працюють цифрові сервіси Києва та які зміни відбулися у житті громадян після впровадження електронного квитка Kyiv Smart Card. Відбудеться масштабна презентація результатів розвитку інфраструктури Києва та планів міської влади на наступний рік. Штучний інтелект є рушійною силою нової технологічної революції у містах? У секції проаналізуємо, чи повинна керуватися етика автоматизованих рішень людськими законами, чи для ШІ нам необхідно розробити нові патерни. Прозвучать пропозиції щодо якісного впровадження штучного інтелекту в Києві та можливості подолання ризиків дискримінації. Також у фокусі обговорення – Big Data, розумні мережі, 5G та блокчейн. Експерти пояснять, що таке практична криптографія та як сьогодні відбувається розвиток надійних блокчейн екосистем. В рамках секції відбудеться нагородження переможців конкурсу Smart City Awards 2020.

Розвиток міської мобільності є надважливим для функціонування розумних міст. Ми візуалізуємо майбутнє транспорту у секції “Urban transportation. Управління трафіком”. Адже карантин створив для галузі нові виклики та нові умови розвитку. Експерти нададуть чесні відповіді на дражливі теми, а саме: транспортний колапс та способи його подолання, які перспективи розвитку велоінфраструктури в столиці, що буде з каршерінгом в Україні. Також учасники дізнаються, як використовувати мобільні дані для зменшення заторів. 

У секції “Smart architecture. Нерухомість. Інклюзивне місто” послухаємо про визначну роль Big Data у впровадженні інтелектуальних систем в новій міській архітектурі. Поговоримо про те, як пов’язані діджиталізація та містобудування і чого ми можемо досягти в архітектурі через 30 років. Експерти нададуть цікаву аналітику про взаємозв’язок між міським дизайном та новими формами управління містом, розкажуть про інклюзивну архітектуру та її важливість для розбудови розумних міст.

Разом зі спікерами секції “Smart Environment. Екосистема розумного міста” проаналізуємо, яку політику ведуть українські міста щодо будівельних відходів та які інновації плануються у галузі для вирішення існуючих проблеми. Експерти розкажуть, як працює система поводження з відходами, у томи числі небезпечними. На секції учасники дізнаються, за допомогою яких технологій найбільш прогресивні міста Європи справляються з побутовими відходами і як цей досвід можна локалізувати в Україні.

Посилання на програму заходу >> https://bit.ly/394MDrt

Kyiv Smart City Forum 2020 – це онлайн-платформа для дискусій про майбутнє розумних міст. У безперервному потоці новин, які викликають тривогу, ми надамо учасникам реальні інструменти та корисні рекомендації для безпечного і комфортного життя у місті. Минулого року форум відвідали понад 4000 гостей. Практикою впровадження технологій поділилися 60 найкращих експертів. У 50 демозонах були технологічні рішення вендорів, міські проекти, інноваційні розробки для розумних міст. Цьогоріч ми підготували ще більш вражаючу програму. Слідкуйте за новинами!