Kyiv Smart City Forum 2020: міста реагують на виклики

Kyiv Smart City Forum 2020: міста реагують на виклики

Сьогодні розумне місто – це місто, в якому технології допомагають подолати кризу та консолідувати зусилля громадян. Експерти з інновацій, урбаністи, представники влади та антикризові менеджери зберуться на Kyiv Smart City Forum 2020, щоб обговорити механізми адаптації міст та громадян у нових умовах. В основі програми – унікальний контент з міської тематики, практичні поради для розвитку бізнесу та інвестицій, досвід професіоналів в удосконаленні всіх аспектів smart-життя.

Kyiv Smart City Forum 2020 – це відкрита платформа для дискусій про майбутнє. Ми уважно слідкуємо за глобальними трендами в епоху невизначеності, тож цього року запускаємо форум в онлайн-форматі. У режимі реального часу ми гарантуємо присутність експертів з різних країн, антикризові стратегії, цікаві інтерактивні заходи та нові форми взаємодії з аудиторією. В рамках форуму ми відновлюємо міжсекторальну комунікацію та ділимось досвідом найефективніших цифрових рішень у містах, які оперативно реагують на виклики часу.  

На секціях ми поговоримо про готовність міста і громадян до кризових ситуацій, про автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у світі, який швидко змінюється. Учасники дізнаються про нові смарт-інструменти та методи їх використання у період кризи. Галузеві фахівці детально розкажуть, як їхні міста за допомогою електронних сервісів реагують на виклики нового часу і чим цей досвід може бути корисним Києву.

У рамках форуму також відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру. Експертне журі відзначить найуспішніші українські міста у 8-ми номінаціях: Найкраще децентралізоване місто, Найкраще інклюзивне місто, Найкраще цифрове місто, Найкраще мобільне місто, Найкраще екологічне місто, Найкраще Smart безпечне місто, Найкраще архітектурне місто, Найкраще енергоефективне місто.

Минулого року форум відвідали понад 4000 гостей. Знаннями та практикою впровадження технологій поділилися 60 кращих міжнародних та українських експертів, серед яких: Ден Кінкейд – урбаніст, який врятував місто Детройт після найбільшого муніципального банкрутства в історії США, Джеймі Хейвуд генеральний директор Uber в регіоні Північної та Східної Європи, Алекс Тан —  директор з питань інновацій M1 Limited з Сінгапуру. У 50 демозонах були технологічні рішення вендорів, міські проекти, інноваційні розробки для розумних міст.