Kyiv Smart City Forum 2020: інноваційна онлайн-платформа для дискусій про майбутнє розумних міст

Kyiv Smart City Forum 2020: інноваційна онлайн-платформа для дискусій про майбутнє розумних міст

Kyiv Smart City Forum 2020 — це інноваційна онлайн-платформа для дискусій про майбутнє розумних міст. У безперервному потоці новин, які викликають тривогу, ми надамо учасникам реальні інструменти та корисні рекомендації для безпечного і комфортного життя у місті вже зараз. Вже 8 жовтня в онлайні найкращі українські та міжнародні експерти з інновацій, урбаністи, представники влади та антикризові менеджери детально розкажуть про трансформації, які відбуваються по всьому світу під впливом пандемії та як нам локалізувати цей досвід в Україні. Жодних міфів та маніпуляцій, лише перевірена та чітко структурована інформація від професіоналів, яка допоможе громадянам адаптуватися до нових умов. Поговоримо про готовність міста і громадян до кризових ситуацій, про автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у новому світі. Унікальний контент, різні точки зору, досвід професіоналів в удосконаленні всіх аспектів smart-життя.

Програма форуму складається з чотирьох секцій, які висвітлюють найактуальніші проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення. У фокусі – готовність міст і громадян до кризових ситуацій, автоматизація процесів та технології, які допомагають почуватися захищено у світі, який швидко змінюється. Учасники дізнаються про світові тенденції розвитку розумних міст та функціонування сучасної криптоекономіки та штучного інтелекту в секції “Smart city”. В умовах невизначеності громадянам важливо знати, які саме смарт-сіті технології забезпечують їхню фізичну безпеку та мінімізують ризики у розрізі міста. У рамках секції експерти розкажуть про розвиток інтелектуальної відеоаналітики в Україні і в світі та дадуть відповідь на питання, як на даному етапі співіснують приватність та діджиталізація.

У секції “Smart architecture” учасники дізнаються про визначну роль Big Data у впровадженні інтелектуальних система в новій міській архітектурі. Разом зі спікерами секції “Smart Environment. Екосистема розумного міста” проаналізуємо, яку політику ведуть міста щодо небезпечних відходів та які інновації плануються в цій сфері. У секції “Urban transportation. Управління трафіком” візуалізуємо майбутнє транспорту після пандемії

У рамках форуму також відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру. Експертне журі відзначить найуспішніші українські міста у 8-ми номінаціях: Найкраще децентралізоване місто, Найкраще інклюзивне місто, Найкраще цифрове місто, Найкраще мобільне місто, Найкраще екологічне місто, Найкраще Smart безпечне місто, Найкраще архітектурне місто, Найкраще енергоефективне місто. Впровадження та популяризація інновацій свідчить про готовність міст і громад у нашій країні активно користуватися цифровими сервісами в усіх сферах життя.

Минулого року форум відвідали понад 4000 гостей. Знаннями та практикою впровадження технологій поділилися 60 кращих міжнародних та українських експертів, серед яких: Ден Кінкейд – урбаніст, який врятував місто Детройт після найбільшого муніципального банкрутства в історії США, Джеймі Хейвуд – генеральний директор Uber в регіоні Північної та Східної Європи, Алекс Тан — директор з питань інновацій M1 Limited з Сінгапуру. У 50 демозонах були технологічні рішення вендорів, міські проекти, інноваційні розробки для розумних міст. Цього року ми підготували ще більш вражаючу програму у новому інноваційному форматі. Слідкуйте за новинами!