Kyiv Smart City стане учасником книжкового ярмарку “Літературний Кураж Базар”

Kyiv Smart City стане учасником книжкового ярмарку “Літературний Кураж Базар”

8-9 вересня благодійна барахолка “Літературний Кураж Базар” вперше відбудеться на території ВДНГ, у павільйоні № 19. Захід є важливою подією для культурного життя Києва. Кожен матиме змогу послухати музику, купити щось на фудкорт-зоні. Є облаштована інклюзивна дитяча зона з розвагами.

На любителів літературних трендів чекає дуже насичена культурна програма. Понад 300 продавців нових та вінтажних речей здивують своїми знахідками. Українські видавництва представлять публіці новинки книжкового ринку та світові бестселери. Заплановані цікаві лекції, дебати письменників, автограф-сесії, квізи на знання улюблених історій, буккросінг, поетичні читання. Благодійна мета заходу –  підтримати у навчанні обдарованих дітей, які займаються музикою.

Цього року ініціатива Kyiv Smart City також стане учасником книжкової барахолки. Ми продаватимемо книжки, видані англійською мовою. У такий спосіб ми плануємо зібрати кошти для освітніх проектів Kyiv Smart City School, аби покращити у школярів рівень володіння IT-дисциплінами та надати їм нові можливості розвитку.

Вартість квитка на вересневий “Літературний Кураж Базар” становить 100 грн, і 30 з них віддадуть на благодійність. Для пенсіонерів, людей з інвалідністю, вагітних жінок, дітей до 12 років, учасників АТО вхід вільний. Чекаємо на вас!