Консультації з експертами: навчання в рамках Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator переходить на новий рівень

Консультації з експертами: навчання в рамках Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator переходить на новий рівень

З початком нового року міські стартапи продовжують отримувати знання в рамках найбільшого акселератору проектів у напрямку Smart City в Україні “Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator”. Навчальна програма для учасників передбачає покращення технологічної та бізнес-складової їхніх продуктів із залученням технічних та адміністративних ресурсів міста. Спікери акселераційної програми — це група професіоналів, які мають великий досвід у бізнес-стратегії, розробках в IT та залучення інвестицій. Вони знайомі з ринком України та тісно співпрацюють як з приватним, так і з державним сектором у всьому світі.

16 cічня команди учасників навчалися основам бізнес-аналітики та продакт-менеджменту. Дмитро Чумак, представник EPAM, пояснив, якими інструментами бізнес-аналітики варто скористатися під час запуску інноваційного проекту. Максим Вишнивецький та Евгенія Купріяшкіна, представники Luxoft, розповіли про ключові компетенції успішного лідера, мотиваційні практики та впровадження agile-принципів для розвитку бізнес-команди. Шахав Лаві, засновник ізраїльської компанії Credit Sence, поділився міжнародним досвідом запуску стартапів.

21 січня лекції були присвячені успішному фандрейзингу та засобам залучення ресурсів. Олена Мажуха, старший аналітик з інвестування у Genesis Investments, поділилася ключовими заннями, як інноваційному проекту успішно пройти пітчинг та зацікавити інвесторів. Гліб Мирко, CEO в RGray та CMO BitQuant Exchange, дав рекомендації, як побудувати правильну маркетингову стратегію та запустити стартап в умовах сучасного ринку. Ігор Перція, партнер венчурної компанії TA Ventures, розказав, як саме венчурні фонди обирають проекти для фінансування, та наголосив на червоних лініях, які не можна перетинати під час презентації продукту для фінансових донорів. 

По завершенні лекторію на міських інноваторів чекає новий етап навчання. Незабаром почнуться індивідуальні консультації учасників з експертами. Команди отримають об’єктивну оцінку своїх проектів із зазначенням сильних та слабких сторін, а також — конкретні рекомендації, як посилити стартові позиції на ринку. Озброївшись ефективними інструментами та практичним порадами від експертів, учасники сфокусуються на допрацюванні всіх аспектів перед фінальною презентацією. 

Програма Tel-Aviv – Kyiv Smart City Accelerator — це динамічний процес, в рамках якого учасники отримують важливі знання про етапи розбудови успішного бізнесу та вивчають особливості запуску технологічних продуктів. Наразі команди готуються продемонструвати результати своєї роботи — удосконалені міські проекти, готові до пілотного запуску. Компетентне жюрі визначить переможців, які отримають шанс на впровадження своїх продуктів та рішень у смарт-інфраструктуру міста. З нетерпінням чекаємо на фіналізовані проекти учасників акселератору та їх презентації!